To nie koniec dobrych wiadomości od Netflix! Platforma podała kolejne szczegóły dotyczące serialu "You"/"Ty". Poznajcie nowego bohatera, który będzie miał styczność z psychopatycznym Joe Goldbergiem. Na pewno znacie tego aktora. 

"Ty 3" na Netflix: kolejna gwiazda dołączyła do obsady serialu! Kogo zobaczymy w nowym sezonie?

Jako pierwszy wiadomość podał magazyn Deadline, chwilę później news potwierdzono na Twitterze. U boku Penna Badgleya i Victorii Pedretti zobaczymy Scotta Speedmana! 45-letni aktor znany jest z takich produkcji jak "Underworld", "Królestwo zwierząt", "I że cię nie opuszczę", "Nieznajomi", czy "Felicity". Brytyjczyk wcieli się w postać Matthew, biznesmena z sukcesami, męża i ojca. To bardzo "skryty mężczyzna, pełen rezerwy i tajemniczy, z tendencją do zamykania się na otoczenie, co ma skrywać głębokie emocje".

Przypomnijmy, angaż do "You/"Ty" otrzymała również Shalita Grant ("Agenci NCIS: Nowy Orlean", "Santa Clarita Diet") oraz Travis Van Winkle ("Transformersi", "Dwóch i pół"). Niestety nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery, ale patrząc na to, że dopiero odkrywamy nowe postaci i obsadę, to serial nie trafi na platformę wcześniej niż pod koniec przyszłego roku. Musimy uzbroić się w cierpliwość. 

Serial "You" na Netflix oparty jest na książkach Caroline Kepnes o tym samym tytule. Trzeci tom, "You Love Me" trafi do sprzedaży w na początku kwietnia 2021 roku w USA.