Lista tytułów uratowanych przez największy serwis streamingowy jest zresztą znacznie dłuższa. Dług wdzięczności u giganta z Los Gatos mają obsady „Ty” czy „Lucyfera”. Zastrzyk gotówki i odrobina zaufania względem twórców potrafią zdziałać prawdziwe cuda. Tak było w przypadku „Turbulencji”.

„Turbulencje” wracają z finałowym sezonem. Mamy zwiastun i datę premiery hitu Netfliksa

Po tym, jak stacja NBC anulowała je po trzecim sezonie, showrunner Jeff Rake zaczął szukać deski ratunkowej dla swojego dzieła. Po długich negocjacjach seria science fiction zadomowiła się na Netfliksie. Niespodziewanie produkcja z 2018 roku wspięła się na szczyt rankingu oglądalności w Polsce. Widzowie znad Wisły pokochali pasażerów feralnego lotu. I niewytłumaczalne zjawiska, jakich doświadczali po zejściu z pokładu. Właśnie dlatego ucieszy ich wiadomość, że już w listopadzie zobaczymy zupełnie nowe odcinki!

Już nie „Gray Man” i „Nie patrz w górę”. W serwisie Netflix padł nowy rekord oglądalności >>

Netflix właśnie potwierdził, że dalszy ciąg perypetii Michaeli, Bena i Saanvi poznamy 4 listopada. Ostatnią odsłonę serialu „Manifest” podzielono na dwie części. Poza datą premiery ujawniono także krótki zwiastun. Lepiej zapnijcie pasy, bo finał zapowiada się emocjonująco! 

„Turbulencje” – co wydarzy się w czwartym sezonie?

„Turbulencje” opowiadają o załodze i pasażerach lotu Montego Air 828, który był uważany za zaginiony przez niemal pięć lat. O ile osoby znajdujące się na pokładzie nie odczuły upływu czasu, o tyle ich najbliżsi zdążyli ułożyć sobie życie na nowo. Poza próbami poradzenia sobie z osobistymi problemami muszą zmierzyć się z nadprzyrodzonymi znakami skutecznie komplikującymi powrót do rzeczywistości. W rolach głównych występują Melissa RoxBurgh, Josh Dallas, Athena Karkanis, Parveen Kaur i J.R. Ramirez.

„Blondynka”: Ana de Armas jako Marilyn Monroe na nowych zdjęciach z planu. Aktorka jest nie do poznania! >>

Spoiler alert! Finał ma rozgrywać się po czterech latach od wydarzeń z trzeciego sezonu. Rodzina Stone'ów jest w rozsypce, a data śmierci pasażerów zbliża się nieuchronnie.  Kiedy wydaje się, że nie ma już nadziei, Cal otrzymuje niezwykłą przesyłkę. Jej zawartość okaże się kluczem do tajemnicy zaginionego lotu.