Kylie Jenner i Travis Scott mają za sobą głośne rozstania i powroty. Gwiazda rodzinnego reality show i rozchwytywany muzyk zaczęli spotykać się w 2017 roku. Ich związek stał się faktem podczas festiwalu Coachella. Za kulisami imprezy spacerowali, trzymając się za ręce. Nie ukrywali łączących ich uczuć przed wymierzonymi w ich stronę obiektywami. Ku zaskoczeniu wszystkich rok później na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Celebrytka skrzętnie ukrywała ciążę. Kiedy zdecydowała się na publikację zdjęcia małej Stormi, natychmiast pobiła rekordy popularności na Instagramie. Ogromne zainteresowanie mediów nie wpłynęło pozytywnie na relację młodych rodziców. Wkrótce świat obiegła informacja, że ich drogi się rozeszły. W następnych miesiącach wrócili do siebie, ale po sieci wciąż krążyły domysły o licznych zdradach rapera. W sierpniu 2021 roku doczekali się drugiej pociechy. „Kylie od dwóch lata starała się zajść w ciążę” – zdradziła wtedy osoba z ich otoczenia. Niestety pod koniec zeszłego roku rodzina znów przechodziła kryzys. „Kylie i Travis nie są już razem. Mieli razem spędzić święta, ale Kylie pojechała do Aspen, żeby być z przyjaciółmi i rodziną. Do rozłąki dochodziło już wielokrotnie w przeszłości. Są z tego znani, ale zawsze pozostają przyjaciółmi” – pisano na łamach Us Weekly.

Travis Scott flirtuje z Kylie Jenner kilka miesięcy po rozstaniu. Komentarz rapera podzielił internautów 

Wydaje się, że i tym razem drogi zakochanych nie rozeszły się na dobre. Wskazuje na to komentarz, jaki pojawił się pod postem Kylie Cosmetics na Instagramie. Marka należąca do bogatego portfolio biznesowego sióstr Kardashian opublikowała kilka zakulisowych ujęć z sesji produktowej nowej maskary. Na pierwszym planie znalazła się założycielka brandu w zjawiskowej czarnej kreacji. Kiedy kadry wyświetliły się na telefonie Travisa, ten natychmiast skomplementował modelkę. „Piękność” – ocenił krótko. 

Użytkownicy mediów społecznościowych pospieszyli z gratulacjami. „Tak się cieszę, tak pięknie razem wyglądaliście, dobrze, że daliście sobie szansę” – czytamy. Nie zapomnieli jednak o rzekomych zdradach i konfliktach. „Jesteś najsłodszy, ale proszę, kochaj ją całym sercem!” – prosili rapera. Mimo burzliwej historii pary pod postem wybrzmiało gromkie „aww” okraszone licznymi serduszkami.

Z drugiej strony wiele osób nie widzi powodów do zachwytu. Uważają, że komentarz jest częścią przemyślanej akcji marketingowej. „Niedługo ukaże się jego nowy album, więc musi go wypromować. Ona jest dla niego maszyną do zarabiania pieniędzy” – piszą oburzeni. Nie brakuje też żartobliwych opinii, że w sprawie maczała palce mama znanych sióstr: „Kris Jenner włamała mu się na konto!”.

Mila Kunis i Ashton Kutcher nie zostawią majątku swoim dzieciom. Spadek wyceniany na 275 milionów dolarów chcą przekazać na cele charytatywne >>

Internauci są w stanie zinterpretować z pozoru nieznaczący gest na setki sposobów. Według części z nich za niewinnym słowem „piękność” kryje się dowód na to, że raper od początku nie był w pełni zaangażowany w relację z Jenner. „Fakt, że napisał to pod postem marki Kylie Cosmetics, a nie na jej oficjalnym profilu pokazuje, jak mało o niej wiedział” – stanowczo wyrokują. „One wszystkie zasługują na znacznie więcej niż ci niewierni chłystkowie”. Niektórzy zwracają się bezpośrednio do muzyka i apelują, aby zostawił swoją ekspartnerkę w spokoju. Tym samym miałby oszczędzić jej kolejnych burzliwych rozstań i złamanego serca: „I tak znów znajdziesz sobie inną dziewczynę na boku, kiedy ona będzie w domu z waszymi dziećmi, odpuść”. Sądzicie, że gwiazdor zastosuje się do życiowych porad?