Powody hospitalizacji muzyka było ostre zapalenie trzustki. Wśród objawów tego schorzenia wymieniane są nudności, wymioty i silny ból brzucha. Do stanu zapalnego miało dojść na skutek niedawnego badania kolonoskopiiNie jest pewne, czy wpis na Twitterze ma związek ze stanem zdrowia Barkera. Według fanów może być to także nawiązanie do nowego albumu Machine Gun Kelly, za którego produkcję odpowiadał mąż najstarszej z sióstr Kardashian. Jedna z piosenek grupy nosi tytuł „God Save Me” i porusza tematy związane z uzależnieniem i równowagą psychiczną.

Travis Barker trafił do szpitala. Towarzyszyły mu Kourtney Kardashian i nastoletnia córka

Travis Baker został przyjęty do szpitala w Los Angeles we wtorek rano. Następnie podjęto decyzję o przetransportowaniu perkusisty do innego ośrodka. Do karetki eksportowały go Kourtney Kardashian i nastoletnia córka. Alabama Barker zrelacjonowała dramatyczną sytuację na TikToku. Na opublikowanym nagraniu dziewczyna trzyma dłoń ojca i prosi obserwatorów o modlitwę. Po jakimś czasie wideo zniknęło z jej profilu. Rodzina nie zdecydowała się jeszcze na komentarz dla mediów.

Kourtney Kardashian i Travis Barker – historia związku

Gwiazdorska para zaczęła oficjalnie spotykać się w 2020 roku. Zanim połączyło ich romantyczne uczucie, przez lata byli przyjaciółmi. W latach poprzedzających związek muzyk pojawił się nawet w słynnym reality show Kardashianek. Barker nigdy nie krył się ze swoją słabością do pięknych sióstr. W wywiadzie dla „Us” przyznał, że swego czasu „nie mógł oderwać wzroku od Kim”.

Kiedy zakochani podjęli decyzję o ślubie, „tak” powiedzieli sobie aż trzy razy. Pierwsza, nieformalna ceremonia odbyła się w Las Vegas. 15 maja zorganizowali legalny ślub w sądzie w Santa Barbara, a następnie zaprosili najbliższych na wystawną uroczystość do włoskiego Portofino.