Top Model 3 w Indiach - Lakme Fashion Week

Na wybiegu Lakme Fashion Week obyło się bez niespodzianek. Wszystko widać na zdjęciach z wybiegu - sukcesy Marceli, brak Klaudii, elegancję Renaty i bardzo niewspółczesną garsonkę, którą musiała prezentować Zuza. 

Top Model 3 na wybiegu Lakme Fashion Week >>>

Z wczorajszego odcinka dowiedzieliśmy się, że indyjskie sukcesy Marceli nie byłyby możliwe bez udziału ekipy Top Model 3 - dziewczyna nie radzi sobie bez tłumacza. Dowiedzieliśmy się też, dlaczego duet Shivan & Narresh podziękował Klaudii za współpracę. Subtelna Polka wydała im się "zbyt paryska" do wyrazistej kolekcji plażowej. Cóż, brzmiało to niemal jak komplement, bo porównywane Paris Fashion Week z Lakme mija się z celem.

Top Model 3, odc. 13 - kluczowa sesja dla Harper's Bazaar

O miejscach w finale Top Model 3 miała decydować sesja wykonana dla indyjskiego Harper's Bazaar. Za obiektywem stanął Vishal Kullarwal, postać podobno kontrowersyjna, ale portfolio, które zaprezentowano należało raczej do estety. Kurawall fotografuje współczesną modę indyjską, sytuującą się gdzieś na zbiegu tradycji i zachodnich wpływów. Pozowanie najgorzej szło Tamarze i Klaudii, choć ta ostatnia została dobrze oceniona. Nietrafiony wizaż i niedopracowaną mimikę uratowała ciekawa koncepcja zdjęcia, wykonanego na wozie ciągniętym przez krowy (wg Klaudii - koziołki). Najlepiej oceniono zdjęcie Renaty, która pozowała na tle pięknych krajobrazów Goa. Fotograf był też bardzo zadowolony z pracy Zuzanny Kołodziejczyk. Już w czasie sesji z Ramem Shergillem, dziewczyna pokazała, że orientalny styl i tajemnicze miny to jej specjalność.

Top Model 3 - czwórka w finale?

Pełne konfliktów obrady Jury skończyły się kolejną zmianą formuły programu. W finale Top Model 3 zobaczymy aż cztery dziewczyny. W ten sposób odpowiedzialność wyboru przyszłej top modelki spocznie na widzach programu. Jurorzy nie chcieli zrezygnować z bronienia swoich faworytek. Pewne miejsce w finale miała Renata. Za Zuzą wstawił się Michał Piróg, będąc pod wrażeniem jej pracy nad sobą, a Klaudii bronił Dawid Woliński. Ku naszemu zaskoczeniu Jury zastanawiało się nad odrzuceniem Marceli, której brak znajomości angielskiego przypomniał im zapewne o problemach z Pauliną Papierską. Ostatecznie odeszła Tamara Subbotko, dawna faworytka Kasi Sokołowskiej. Jak zaznaczyła Joanna Krupa, dziewczyna od początku prezentowała wysoki poziom, więc nie było widać wyraźnej poprawy. Jak uważacie, czy Tamara zasłużyła na miejsce w finale? A może finałową czwórkę należało uszczuplić do trzech dziewczyn?

Top Model 3, ostatnia sesja w Indiach w GALERII >>>