Poinformował o tym sam projektant na swoim instagramowym profilu. Atelier Tomasza Ossolińskiego zadba też o garnitury dla męża i syna Olgi Tokarczuk. W oficjalnym oświadczeniu możemy przeczytać:

Szanowni Państwo,

chcąc uniknąć niepotrzebnego rozgłosu i móc w spokoju pracować, nie podawałem wcześniej tego do publicznej wiadomości, ale w związku z pojawiającymi się pytaniami postanowiłem, po ustaleniu tego z Panią Olgą Tokarczuk, że czas ogłosić, iż przygotowuję noblistce suknię na bankiet królewski, który odbędzie się w Sztokholmie 11 grudnia. Pracuję również nad frakami i garniturami dla jej męża i syna. Obecnie skupiam się na tym, żeby stworzyć kreacje, proszę więc o niezadawanie dalszych pytań i cierpliwie poczekać na finalny efekt, który zobaczą Państwo w relacjach ze Sztokholmu.

Olga Tokarczuk odebrała literackiego Nobla! Relacja z ceremonii w Sztokholmie >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tomasz Ossoliński (@tomasz_ossolinski) Lis 29, 2019 o 7:30 PST

Tomasz Ossoliński znany jest ze współpracy z ludźmi filmu i sztuki. Mówi się, że jest rzemieślnikiem i artystą w jednym, który nie idzie na kompromisy i oferuje tylko najwyższą jakość. Jeszcze do niedawna projektował wyłącznie na miarę, ale niedawno zdecydował się na swoją pierwszą kolekcję ready-to-wear, o czym donosiłyśmy pod koniec listopada. Jego idealnie skrojone suknie ze szlachetnych materiałów, stworzone z dbałością o każdy detal, zjednały mu grono wiernych klientek. Teraz dołączyła do nich Olga Tokarczuk – nie możemy się doczekać finału ich współpracy. Na pewno zobaczycie go na ELLE.pl.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Tokarczuk (@olgatokarczuk_official) Lis 29, 2019 o 10:55 PST