Podczas gdy część znanych osób podchodzi do żartów z dystansem, dla innych humorystyczne obrazki są prawdziwą zmorą. Kiedy Ryan Gosling próbował brytyjskich przekąsek na zaproszenie LADbible, z każdym kęsem zasłaniał twarz teatralnym ruchem ręki. „Próbował nie stać się gifem, a tylko stworzył więcej sposobności dla internetowych śmieszków” – pisano w komentarzach. Podobne podejście do sprawy ma także Selena Gomez. Piosenkarka wyznała, że nie chce, aby jej publiczne wyjścia kończyły się viralowym momentem w mediach społecznościowych. „Nigdy więcej nie będę memem. Wolę siedzieć bez ruchu, niż być upokarzaną za to, że jestem sobą” – tłumaczyła na Instagramie.

Tom Holland zareagował na mem o jego relacji z Zendayą. Chodzi o słynne nagranie z koncertu Beyoncé

Wydaje się, że bardziej wyluzowany stosunek do dowcipnych publikacji mają Zendaya i Tom Holland. Co prawda w wywiadach aktor otwarcie mówi o swojej niechęci do show-biznesu i rozpoznawalności: „Jestem ogromnym fanem kręcenia filmów, ale naprawdę nie lubię Hollywood. Nie odnajduję się w tym, ten biznes mnie przeraża. Rozumiem, że siedzę w tej branży i po części to lubię, ale zawsze szukam sposobów, aby się od tego odciąć, żeby móc wieść jak najbardziej normalne życie”. Nie oznacza to jednak, że nie pozwala internautom na sympatyczne docinki. 

W ostatnich dniach hitem w sieci okazało się nagranie z występu Beyoncé w Los Angeles. Koncert w Warszawie musiał przypaść lubianej parze do gustu, bo po kilku miesiącach ponownie poszli podziwiać wokalistkę na scenie. W drodze do VIP-owskiej strefy uchwyciły ich kamery. W kadrze widać, jak ubrana w połyskującą marynarkę Zendaya idzie przodem pewnym krokiem, a za nią podąża zapatrzony w ukochaną Tom Holland. Aktor tym razem wcielił się w rolę operatora i nagrywał entuzjastycznie witaną gwiazdę „Diuny” telefonem.

Całość opatrzono podpisem: „Czasem myślę, że Tom zapomina, że jest Spider-Manem, w swoim mniemaniu jest tylko chłopakiem pięknej celebrytki”. W komentarzach nie zabrakło też nawiązań do bijącego rekordy filmu Grety Gerwig. „Ona jest ikoną. On jest tylko Kenem” – pisano. Czujni wielbiciele brytyjskiego gwiazdora szybko zauważyli, że mem spotkał się z jego aprobatą. 27-latek był jedną z 1,5 miliona osób, które zostawiły pod postem lajka!

Wolicie oglądać Zendayę i Tom Hollanda w dłuższym metrażu? Przypominamy, że filmowy Peter Parker oficjalnie potwierdził swój powrót do roli komiksowego superbohatera. Dla miłośników pary to prawdziwa gratka, bo utalentowani rówieśnicy poznali się na planie marvelowskiej produkcji. Nie możemy się doczekać!