Od kilku dni wszyscy plotkują na temat rozstania Bradleya Coopera i Iriny Shayk. Początkowo zastanawiano się, czy pierwsze informacje są w ogóle prawdziwe, czy znów chodzi o kolejny "fake news". Na dodatek, to nie był pierwszy raz, kiedy omawiano koniec tego związku. Informacje na ten temat nasiliły się podczas promocji filmu "Narodziny gwiazdy" z Bradleyem Cooperem i Lady Gagą. Wielbiciele tej produkcji chętnie widzieliby tę ekranową parę w związku także poza planem. Wokalistka chętnie opowiadała o pracy na planie, a ich wspólny występ na rozdaniu Oscarów był szeroko komentowany. Irina jednak stała spokojnie u boku swojego partnera. Dziś już wiemy, że te doniesienia okazały się prawdą. 

Irina Shayk w stylizacji, którą kupicie w popularnej sieciówce. Co modelka wybrała na słynną galę? >>

Miley Cyrus i Liam Hemsworth: znamy przyczyny rozstania pary. Kiedy rozwód? >>

Jak wygląda córka Bradleya Coopera i Iriny Shayk? >>

Irina Shayk pierwszy raz skomentowała swój związek z Bradleyem Cooperem. Co powiedziała? >>

To koniec! Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się!

Bradley Cooper i Irina Shayk zakończyli swój związek - podał magazyn People. 44-letni aktor i młodsza o 11 lat modelka podobno omawiają teraz sprawy dotyczące wychowywania ich córki o imieniu Lea De Seine (ur. w 2017 roku). Ich związek "wisi na włosku" - jeszcze kilka dni temu napisał Page Six. Niesety to koniec. Sprawy nie skomentował jeszcze rzecznik prasowy aktora, ale sytuację potwierdzają czasopisma specjalizujące się w podawaniu potwierdzonych informacji o gwiazdach. Nie wiadomo, jaka była przyczyna rozstania. Bradley Cooper i Irina Shayk spotykali się od 2015 roku.

Bradley Cooper był wcześniej związany m.in. z Suki Waterhouse, Zoe Saldaną, oraz Renee Zellweger, a także z z Jennifer Esposito, z którą wziął ślub w 2006 roku (jednak do rozwodu doszło 122 dni później). Irina Shayk przez kilka lat spotykała się z Cristiano Ronaldo.