Pocałunek na gali MTV w 2003 roku 

Krążąca od pamiętnego pocałunku, który miał miejsce w 2003 roku plotka głosiła, że na scenie pojawić się miała również Jennifer Lopez. Performance, który miał miejsce na MTV Video Music Awards był w pełni wyreżyserowany i nie było w tym żadnej spontaniczności ze strony piosenkarek. Teraz po 20 latach od legendarnego wieczoru jedna z artystek zdradziła, że kultowy pocałunek faktycznie miał być w oryginale wykonany z inną bohaterką.

Getty Images

Jak zdradza J Lo, kobiety spotkały się przed występem w domu Britney, by omówić scenariusz pokazu i to ona, nie Aguilera miała pojawić się na scenie MTV. Jednak gdy gala miała miejsce, Lopez nie udało się na nią dotrzeć. Została zatrzymana na planie zdjęciowym w Kanadzie. Z tego powodu na scenie pojawiła się Christina Aguilera. 

„A potem po prostu nie mogłem wyjść z planu filmu, więc nie mogłyśmy tego zrobić”.

Jennifer Lopez: o planach muzycznych 

W wywiadzie, podczas którego poznaliśmy nieznaną wcześniej wersję wydarzeń na gali MTV, dziennikarz zapytał Lopez czy jest szansa, że zobaczymy ją na scenie z nowymi utworami. "Poczekamy, zobaczymy."- odpowiedziała tajemniczo J Lo- "Byłoby to dla mnie bardzo ekscytujące. Wiem, że z mediów społecznościowych, że moi fani są bardzo podekscytowani taką wizją i z pewnością na to czekają." 

Zobacz też: Jennifer Lopez w romantycznej sukience polskiej marki. Dopasowana kreacja podkreśliła zniewalającą sylwetkę gwiazdy