Zanim przejdziemy do konkretów, wyjaśnijmy, skąd wzięły się zdumiewające doniesienia. Timothée Chalamet i Kylie Jenner zostali obwołani parą przez DeuxMoi. Administratorka popularnego profilu otwarcie przyznaje, że prezentowane treści nie zostały należycie sprawdzone. Nie twierdzi, że są oparte na faktach. Mimo to zebrała społeczność liczącą dziś 1,8 miliona obserwatorów. Dopóki plotki o tym, która gwiazda daje największe napiwki, a kto odmawia wspólnych zdjęć z fanami, dostarczają im rozrywki, nie martwią się o rozróżnienie między prawdą a fałszem.

DeuxMoi bywa nazywana urzeczywistnieniem „Plotkary”, choć sama deklaruje, że nie wzoruje się na „Gossip Girl”.

„Nie staram się być tajemnicza” – mówiła anonimowa instagramerka w rozmowie z DailyMail. „Nie jestem też dziennikarką śledczą i nie próbuję się w nią bawić [...] Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że publikacje zawierają błędy. Można przeprowadzić pewną weryfikację, ale nie jesteśmy wykrywaczami kłamstw”. Popularne konto przyczyniło się między innymi do załamania kariery Armiego Hammera. Jako pierwsze ujawniło też, że Kendall Jenner umawia się z Bad Bunnym i… zdołało zajść za skórę Adele. „Nie mogę umówić się na randkę w ciemno! Jak to zorganizować, kiedy na zewnątrz są paparazzi, a ktoś zadzwoni do DeuxMoi?” – pytała gwiazda na łamach Rolling Stone. Cóż, samozwańcza „kuratorka popkultury” odebrała właśnie telefon. Po drugiej stronie słuchawki usłyszała wiadomość, która rozgrzała internet do czerwoności.

Timothée Chalamet i Kylie Jenner są parą? Internauci nie mogą uwierzyć w niespodziewane plotki

Kilkanaście godzin temu ukrywająca swoją tożsamość plotkara podała dalej informację o uczuciu rodzącym się między Timothée Chalametem i Kylie Jenner. „Wiem z wielu źródeł, że Timmy ma nową dziewczynę” – napisał równie anonimowy internauta. „Słyszałem, że oboje wybierają się na Coachellę” – napisała kolejna osoba. „W 100% to potwierdzam” – czytamy dalej. Sensacyjne plotki zostały opatrzone ostrzeżeniem. DeuxMoi zaleca, żeby traktować je z przymrużeniem oka.

deuxmoi / instagram.com

deuxmoi / instagram.com

Timothée i Kylie nie odnieśli się do krążących po sieci rewelacji. Najmłodsza z sióstr Kardashian dopiero co rozstała się z ojcem swoich dzieci. Kilka dni temu fani zaczęli podejrzewać, że Travis Scott próbuje odzyskać względy przedsiębiorczej celebrytki. Gwiazdor „Diuny” ostatnio łączony był z Sarah Talabi. Modelka i twórczyni filmowa zabrała głos po tym, jak ich wspólne zdjęcia z festiwalu muzycznego obiegły sieć. „Wszyscy pytają mnie, czy całowałam Timothée Chalameta na Coachelli. To dobre pytanie. Jednak jeszcze lepiej byłoby zapytać światowych liderów, czemu Ziemia traci 1,2 biliona ton lodu rocznie, a polityka klimatyczna jest kompletnie nieskuteczna” – skwitowała dociekania internautów. Wcześniej aktor spotykał się z Lily-Rose Depp i Eizą González.

Mimo braku dowodów związek Chalameta i Jenner już stał się viralem w mediach społecznościowych. „To jeszcze dziwniejsze niż Kendall Jenner randkująca z Bad Bunnym” – komentują zszokowani fani. „Miałam nadzieję, że chodzi o Kylie Minogue”, „To musi być spóźnione prima aprilis”, „Jeśli to prawda, chcę natychmiast wypisać się z tego świata” – to tylko niektóre z reakcji, jakie można znaleźć w internecie. Inni uważają, że plotki są elementem sprytnej kampanii marketingowej. „Te informacje pojawiają się chwilę przed premierą nowego sezonu ich programu. Najpierw wielki powrót Khloé i Tristiana, Kendall z Bad Bunnym na konnej przejażdżce, a teraz to. Wszystko w odstępie godzin” – zauważają.

Czy słynne siostry rzeczywiście opracowała przebiegły plan na zwiększenie oglądalności?