To jedna z najbardziej zaskakujących stylizacji tego wieczoru! Timothée Chalamet pojawił się na czerwonym dywanie z powodu nominacji "Diuny" do Oscarów. Co ciekawe, aktor skradł show w Dolby Theatre. Pytanie, czy nie przesadził?

Timothée Chalamet na Oscarach 2022. Aktor złamał zasady black tie?

Gdziekolwiek się nie pojawi, Timothée Chalamet wywołuje spore poruszenie. Jeden z najbardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia pojawił się także na Oscarach. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ "Diuna", w której zagrał jedną z głównych ról ma szansę aż na 10 statuetek. Jednak zanim zaczęła się gala rozdania Oscarów o aktorze było już głośno. Powód? Stylizacja Chalameta. Panowie na Oscary najczęściej wybierają klasyczne garnitury czy smokingi, za to modny Timothée wybrał na ten wieczór stylizację... bez koszuli! Black total look to propozycja od słynnego francuskiego domu mody, czyli Louis Vuitton. 

Fanki gwiazdora z pewnością są zachwycone, ale czy Timothée Chalamet nie przesadził? I przypadkiem nie złamał zasady black tie? Czekamy na werdykt internautów.