Najnowszy album The Weeknd ujawnia informacje na temat życia prywatnego wokalisty?

W ostatni piątek Abel Tesfaye, czyli wokalista The Weeknd wydał swój piąty album studyjny "Dawn FM". Na najnowszym krążku w rytmie tanecznych utworów, artysta opowiada nam o problemach z depresją, uzależnieniami i samotnością. Album składa się z 16 utworów i jest stworzony na wzór audycji radiowej. 

Słuchacie radia Dawn FM. Spędziliście zbyt wiele czasu w mroku. Czas ruszyć w stronę światła. Boicie się? Nie macie czego. Będziemy towarzyszyć wam w tej podróży. Odprężcie się i cieszcie się godziną wolnej od reklam muzyki - mówi Jim Carrey w utworze rozpoczynającym album

Czy The Weeknd śpiewa o Angelinie Jolie?

O najnowszym albumie The Weeknd jest bardzo głośno, a w szczególności o jednym utworze. W piosence "Here We Go...Again", 31-letni artysta prawdopodobnie potwierdził pogłoski o związku z Angeliną Jolie. Odniósł się w niej również do nowego chłopaka swojej byłej dziewczyny, Belli Hadid.  

Twoja dziewczyna próbowała sparować cię z kimś bardziej znanym / Ale zamiast tego skończyłaś z kimś tak prostym, bez twarzy / Kogoś, kto zrobił twoje zdjęcia i oprawił je - śpiewa artysta

Tymi słowami Abel odniósł się do obecnego partnera Hadid - dyrektora artystycznego, Marka Kalamana. Następne wersy utworu "Here We Go...Again" skierowane są do pewnej kobiety. Fani nie mają wątpliwości kogo one dotyczą. 

A moja nowa dziewczyna, ona jest gwiazdą filmową / Moja nowa dziewczyna, ona jest gwiazdą filmową / Pokochałem ją mocno, sprawiam, że krzyczy jak Neve Campbell / A rozśmieszanie, przysięgam, leczy moje przygnębiające myśli / Bo dziewczynka, ona jest gwiazdą filmową / Moja dziewczyna, ona jest gwiazdą filmową / Powiedziałem sobie, że już nie zakocham / Ale właśnie wszystko zaczyna się od nowa... - śpiewa The Weeknd w utworze "Here We Go...Again"

Gwiazda filmowa? Chyba nie ma wątpliwości, że mowa tu o Angelinie Jolie, biorąc pod uwagę ostatnie plotki o rzekomym romansie gwiazd. Krążą one już od kilku miesięcy, gdy para była widziana pod koniec czerwca i we wrześniu 2021 roku w jednej z restauracji w Santa Monica. Fani w dalszym ciągu nie doczekali się oficjalnego potwierdzenia tych spekulacji. Twierdzą, że artysta przyznał się do związku z aktorką w tekście piosenki. Jaka jest prawda? Pozostaje nam czekać na komentarz artysty i aktorki.