Od początku mówiło się o tym, że dużą rolę w produkcji gra nagość. Główna bohaterka jest gwiazdą muzyki pop i wielką fanką skąpej garderoby. Jej spodenki ledwo zasłaniają pośladki, topy odsłaniają niemalże całe piersi, a sukienki są na tyle cienkie, że pokazują wszystko co w teorii mają zakrywać. Jocelyn, bo tak nazywa się postać Lily-Rose Depp, jest pogubioną dwudziestolatką, która zmaga się ze śmiercią mamy i ogromną presją jaką wywierają na niej agenci. Piosenkarka stała się produktem przemysłu muzycznego, który za wszelką cenę ma się sprzedawać. Dziewczyna nie radzi sobie najlepiej z wywieranym na nią naciskiem i zwraca się ku nowo poznanemu w klubie mężczyźnie. 

W tę postać wcielił się Abel Makkonen Tesfaye znany jako The Weeknd. Od początku sprawia on wrażenie niebezpiecznego, pełnego tajemnic i w pewien sposób dającego po sobie wyczuć wewnętrzną agresję faceta. To jednak te cechy przyciągają do niego żądną wrażeń Jocelyn. W drugim odcinku "The Idol" dochodzi do 10 minutowej sceny seksu pomiędzy nimi i jak się okazuje nie wszystkim przypadła ona do gustu. 

W recenzji GQ, dziennikarz nie pozostawił na niej suchej nitki. W artykule możemy przeczytać, że występ Tesfaye "ma energię i pokusę seksualną Golluma pędzącego po rybę” i „pozostawia on próbę wzbudzenia podniecenia w widowni bohaterce. Jednocześnie mówiąc nam, że kobiety lubią być wykorzystywane”. Fani zarówno muzyka, jak i Depp krytykują jego występ za bardzo niekomfortowy do oglądania i lekko odrażający. Pojawiają się komentarze, że serial jest spełnieniem męskiej fantazji o gwałcie. 

Do komentarzy odniósł sam The Weeknd: "zrobiliśmy to celowo z jego wyglądem, strojami, włosami-  facet to dupek” - powiedział Tesfaye.- „Bardzo dba o to, jak wygląda, i myśli, że wygląda dobrze. Ale potem widzisz te dziwne momenty, gdy jest sam – ćwiczy, kalkuluje wszystko. I musi to robić, inaczej nie ma nic, jest żałosny. Co jest prawdą w przypadku wielu ludzi...". O samej scenie seksu powiedział: „Nie może uwierzyć, że tam jest. Wychodzi na takiego frajera. Te chwile to człowieczeństwo, które można znaleźć w psychopacie, szczelina w jego zbroi”. Zobacz zwiastun: