„The Grey Man” - fabuła i obsada

„The Gray Man” to thriller akcji w reżyserii Anthony'ego i Joe Russo, twórców takich kasowych hitów, jak „Avengers: Wojna bez granic”, czy „Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów”. Bracia, we współpracy z Christopherem Markusem i Stephenem McFeely, stworzyli także scenariusz do filmu, który bazował na powieści o tym samym tytule, napisanej przez Marka Greaney’a w 2009 roku. Nowy film z Ryanem Goslingiem w roli głównej, będzie opowiadał o Agencie CIA - Courtcie Gentry, znanym jako Gray Man, który po odejściu ze służby zostaje mordercą na zlecenie.

Film będzie pełen nagłych zwrotów akcji - rolę się odwrócą i to Gray Man stanie się celem Lloyda Hansena (w tej roli Chris Evans), który nie cofnie się przed niczym, aby go wyeliminować. Na ekranie zobaczymy także Ane de Armas, Regé-Jean Pagea, czy Billy’ego Boba Thorntona.

„The Grey Man” - wszystko, co wiemy o filmie

Jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć, twórcy zapowiadali, że „The Grey Man” ma być początkiem serii na miarę Bonda. Na realizację filmu przeznaczono ogromną sumę - produkcja miała aż 200 milionowy budżet, najwyższy w historii Netfliksa. Zdjęcia do filmu były kręcone m.in. w czeskiej Pradze oraz we Francji w XIX-wieczny zamku Château de Chantilly położonym na północ od Paryża.

Ryan Gosling - nadchodzące filmy z jego udziałem

"The Grey Man" to niejedyny film, w którym wkrótce będziemy mieć okazję zobaczyć Ryana Goslinga. Aktor zagra też główną rolę w filmie "The Wolfman", będącym uwspółcześnioną opowieścią o człowieku ugryzionym przez wilkołaka. Gosling pojawi się również u boku Margot Robbie w fabularnym obrazie o lalce Barbie, gdzie wcieli się w postać Kena.

Jak aktor wypadnie w filmie „The Grey Man”? Tego dowiemy się już 22 czerwca na platformie Netflix.

____________________________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.