Kilka tygodni temu pisaliśmy o tym jak powinno nakładać się korektor, jeśli chcemy optycznie zniwelować opadające kąciki oka oraz widoczne zmęczenie. Teraz użytkowniczki serwisów społecznościowych lansują inny trik i to przy użyciu różu do policzków. Na czym polega? I jak można stworzyć ten efekt wypoczętej i promiennej cery?

Ten trik makijażowy daje efekt liftingu. Na czym polega? Chodzi o aplikację różu do policzków

Jeśli do tej pory omijałyście róż z daleka, bo nie wiedziałyście, jak go aplikować, to teraz ten produkt stanie się waszym sprzymierzeńcem. Ilość kosmetyków do rozświetlania czy konturowani może przyprawić o ból głowy, ale naprawdę warto zainwestować w dobry "cheek blush", zwłaszcza gdy obejrzycie te filmiki z TikToka i instagrama. Podobnie jak przy technice ze wspomnianym korektorem, tu również liczy się precyzja i to, gdzie zaaplikujemy produkt. Tym razem omijamy szczyty policzków, czyli miejsce, gdzie każda z nas uczy się nakładać róż. Nie chodzi o pokazanie rumieńca, tylko o podkreślenie kości jarzmowej i skroniowej, czyli wyższej partii twarzy. Idealne miejsce do nałożenia różu i bronzera liniowo znajduje się lekko nad policzkami. Nie trzeba już nawet nakładać produktu typu "highlighter", zwłaszcza jeśli zaaplikujemy korektor z lekkim rozświetleniem. Uwaga, ten trik mogą również wykorzystać osoby, które nie na co dzień nie nakładają zbyt wiele makijażu. Sprawdźcie filmiki instruktażowe. Zmiana jest bardzo widoczna!

@hxlindx

Cream base dos and donts #makeup #fyp #facelift #badboy

original sound - hxlindx
@andjelanedeljkovicc

Some tips and tricks#facelift #makeuphacks #makeup #fyp #foryoupage #fypシ゚viral #viral #tutorials #contour #faceliftingchallenge

Let You Love Me - Rita Ora
@ipsy

What do you think? #makeuphack #concealerhack #faceliftmakeup #fyp #fpy #IPSY

original sound - IPSY

Dobry róż do policzków