Za dużo siedzisz przed komputerem? Na okrągło oglądasz seriale na Netflixie? Stresujesz się pracą i relacjami? A na dodatek twoja dieta nie jest zbyt zdrowa? To wszystko może prowadzić np. do szybszego starzenia się skóry. Oprócz zmiany w pielęgnacji i diecie warto zastosować ten trik, który jest teraz hitem na TikToku. W ciągu kilku minut możesz sprawić, że będziesz wyglądała jak po długim odpoczynku czy przespanej nocy. 

Jak można odmłodzić się w ciągu kilku minut? Ten trik optycznie podnosi kącik oka i wykonasz go przy pomocy korektora

Efekt "face-liftingu" uzyskasz przy pomocy wspomnianego już korektora. Nie tylko ważny jest sam produkt, ale jak go nakładamy. Osoby z sińcami pod oczami z pewnością wiedzą o czym mowa. Poza tym, korektor to kosmetyk, z którym się nie rozstajemy, a teraz okazuje się, że ma kolejną zaletę. Tym razem nie chodzi o to, żeby ukryć niedoskonałości typu krostki czy zaczerwienienia, tylko podnieść zewnętrzny kącik oka. Tak, to możliwe! I co więcej, proste do wykonania. 

Za ten trik możemy podziękować użytkowniczkom TikToka. To właśnie tam, jak viral, dziewczyny pokazują jak odjąć sobie kilka lat, a przynajmniej ukryć zmęczenie w okolicach oczu. Megha Singh, Amanda Ensing i Karla Vega Kazemi lansują ten świetny trend. Na czym on polega? Na filmikach zamieszczonych poniżej zobaczysz jak tiktokerki aplikują korektor w określonych punktach twarzy - linia tuż przy zewnętrznym kąciku oka i wzdłuż krzywizny ust oraz "kropka" przy wewnętrznym kąciku ok. Potem wystarczy zblendować całość gąbeczką typu BeautyBlender. I tyle! Zobaczcie ten efekt. Jest niesamowity, a filmiki mają już tysiące udostępnień w internecie. 

@meghaess

Facelift anyone? #facelift #concealerhack #makeuphack #makeuptricks #makeuproutine #itsaremix #gotthisforyou #makeuptutorial #skincareroutine #foryou

BDASH Breathe - BDash
@theamandaensing

it’s all about placement ☺️ ib @ogabg #fyp #makeuphacks #makeup #concealerhack #xyzcba

Face lift concealer hack - AmandaEnsing
@karlakazemi

Easy eye lift with concealer #facelift #makeuptips #bloggermakeup #naturalfacelift #concealerhack #over30moms #VisionBoard

Aesthetic - Xilo

Dobre korektory pod oczy