"Love Life" zachwycił nas w 2020 roku, gdy pod koniec wakacji trafił na platformę HBO GO. Wówczas główną bohaterką była szukająca miłości Darby (grana przez Annę Kendrick). Spodobała nam się prostota historii, ale i fabuła, która była tak... "prawdziwa". Każda z nas mogła się utożsamić z problemami bohaterki. I choć pierwszy sezon "Love Life" nie był tak sexy, kolorowy i glamour jak kultowy "Seks w wielkim mieście", czy nowatorski w przekazie jak "Dziewczyn" Leny Dunham to również zdobył rzeszę fanów. A dowodem tego jest kontynuacja produkcji pod szyldem HBO Max.

Ten serial o miłości was zachwyci! "Love Life" od HBO wraca z 2. sezonem

Nastąpią jednak pewne zmiany. Główną bohaterką nie będzie już wspomniana Darby, choć Anna Kendrick ma pojawić się na ekranie naszych telewizorów i laptopów. Tym razem twórcy skupiają się na historii Marcusa Watkinsa (w tej roli William Jackson Harper). Mężczyzna właśnie zakończył wieloletni związek z kobietą, którą uważał za "tę jedyną". Teraz od nowa szuka swojego szczęścia i prawdziwej miłości.

Harperowi na planie partnerowali także Jessica Williams, Punkie Johnson oraz Chris „Comedian CP” Powell. Angaż otrzymali też Arian Moayed, Leslie Bibb oraz John Earl Jelks, a także Maya Kazan, Ego Nwodim, Kimberly Elise, Blair Underwood, Janet Hubert, Jordan Rock i Steven Boyer. Za to Keith David jest narratorem tej historii. Jak już wspomnieliśmy Anna Kendrick pojawi się w penych scenach, tak samo aktorzy z pierwszego sezonu "Love Life": Zoë Chao, Peter Vack, Sasha Compére oraz Nick Thune.

"Love Life 2": data premiery serialu na HBO GO

Na szczęście nie musimy długo czekać na nowe odcinki. HBO już podało, że kontynuacja "Love Life: trafi na platformę już 28 października. Tego dnia obejrzymy trzy odcinki. Natomiast cały sezon składa się z 10 "epizodów". Czas ustawić przypomnienie w telefonach!

"Love life": zwiastun 2. sezonu serialu od HBO