Pozwala osiągnąć efekt mokrej skóry, uzyskać delikatne rozświetlenie i sprawić, że nasza twarz będzie wyglądała na wypoczętą i świeżą. Z drugiej strony - bez problemu uzyskamy nim prawdziwe glow czy instagramowy efekt tafli. Rozświetlacz Lovely uwielbiany jest przez youtuberki (recenzowała go np. Red Lipstick Monster) i blogerki, ale to też sekret wizażystów. Nic dziwnego, ten rozświetlacz do twarzy porównuje się do tych z najwyższej półki i z najlepszymi formułami, np. Mary-Lou Manizer od The Balm. 

Rozświetlacz Lovely pięknie odbija światło, a nałożony na strategiczne miejsca twarzy (szczyty kości policzkowych, grzbiet nosa, łuk kupidyna) czy obojczyki daje nam look jak z pokazów mody. Ma świetną pigmentację i trwałość - zostaje na skórze przez cały dzień, nie wyciera się i nie migruje. Został zamknięty w niewielkim plastikowym pudełeczku, dzięki czemu możemy go wrzucić do torebki i mieć zawsze przy sobie. 

Czytaj: Wałeczek jadeitowy - gdzie kupić i jak działa?>>

Ten kosmetyczny hit z Rossmanna kupimy też w internecie, a jego cena wynosi zwykle 9-10 zł. Bardzo często pojawia się w promocji. Jest dostępny w dwóch wersjach: rozświetlacz Lovely - Gold Highlighter o ciepłym, złotym odcieniu oraz Lovely - Silver Highlighter, czyli chłodny i srebrzysty. Blogerki szczególnie polecają ten pierwszy, bo pasuje też do większości typów urody, ale oba dają piękny blask i spotykają się z samymi najlepszymi opiniami w sieci.