Pod koniec lat 90. do telewizji trafił serial "Jezioro marzeń", który nie tylko osiągnął międzynarodowy sukces, ale sprawił, że wówczas prawie nieznana obsada stała się gwiazdami pierwszego formatu. Ten hit mogli obejrzeć również polscy widzowie (dzięki Polsat!). 17 lat po emisji ostatniego sezonu "Jezioro marzeń" trafi na Netflix - będziemy mogli przypomnieć sobie wzruszającą historię grupy nastolatków z miasteczka Capeside. 

Ten kultowy serial dla nastolatków z lat 90. zaraz trafi na Netflix. Pamiętacie "Jezioro marzeń" z Katie Holmes, Michelle Williams i Joshua Jacksonem?

Informację potwierdził już Netflix publikując na swoim instagramie wiele mówiący kadr z serialu. Fani tej produkcji mają olbrzymi sentyment do "Jeziora marzeń". Dlaczego? Zarówno krytycy i widzowie zgodnie stwierdzili, że ten tytuł w sposób realistyczny pokazuje problemy ówczesnych nastolatków - pierwszych miłości, życiowych wyborów i przyjaźni. Dawson Leery jest marzycielem, jego fascynacja filmami często "przykrywa" rzeczywistość. Joey Potter musi pokonać swą niepewność, którą skrywa pod maską ironicznej obserwatorki, za to zesłana przez rodziców do babci Jen musi rozliczyć się z przeszłością. Jest jeszcze "czarna owca" Pacey oraz Jack. Czy temu ostatniemu uda się pokonać strach przed ostracyzmem z powodu swojej tożsamości seksualnej? 

"Jezioro marzeń" produkowano w latach 1998-2003. Serial doczekał się 6. sezonów, w których zagrali m.in. James Van Der Beek, Katie Holmes, Joshua Jackson,Michelle Williams, Kerr Smith, a także Meredith Monroe. Wszystkie odcinki trafią na Netflix 15 stycznia 2021 roku!