Mimo globalnej cyfryzacji i międzynarodowych graczy typu Netflix czy Amazon, zdarza się, że pewne usługi czy filmy lub seriale nie są dostępne dla polskiego użytkownika internetu. Tak było właśnie z tą produkcją. Zagraniczne media rozpisywały się na temat tego tytułu całymi tygodniami. Doceniano scenariusz, zdjęcia, a zwłaszcza grą aktorską, a Paul Mescal i Daisy Edgar-Jones z dnia na dzień stali się celebrytami. Mamy dobrą wiadomość. "Normal People" (po pol."Normalni ludzie") trafią na jedną z dostępnych w naszym kraju platform. 

Ten głośny serial będzie dostępny również w Polsce. "Normal people" pojawi się na HBO GO

"Normal People"/"Normalni ludzie" to adaptacja powieści Sally Rooney o tym samym tytule, zrealizowana dla Hulu. Stacja ma na koncie takie produkcje jak "Małe ogniska", "Ramy", "Wielka" czy "Opowieść podręcznej". Te tytuły w większości można znaleźć na polskim HBO Go, tak samo będzie ze słynnym "Normal People". O czyj jest ten głośny serial? Marianne i Connell mieszkają w tym samym irlandzkim miasteczku, chodzą nawet do tej samej szkoły, ale dzieli ich wiele. Ona jest samotniczka, za to on lubianym przez wszystkich przystojniakiem. Mijają się bez słowa, ale do czasu. Tylko jak długo można ukrywać związek przed wszystkimi, gdy uczucie jest coraz głębsze?

Wspomniany 24-letni  Paul Mescal za tę rolę otrzymał nominację do nagrody Emmy w kategorii "najlepszy aktor w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym". A to jego dopiero druga rola! Na dodatek, widzom tak bardzo spodobał się premierowy sezon, że w internecie można znaleźć wiele zapytać o drugi sezon. Produkcja "Normal People"/"Normalni ludzie" będzie dostępna na HBO GO 1 grudnia.  

Pytanie tylko czy na HBO GO trafią od razu wszystkie odcinki "Normal People" czy kolejne epizody będą dawkowane. Mamy nadzieję, że to pierwsze!

Seriale na jesień 2020, na które czekamy. 5 tytułów, których nie możecie przegapić [Netflix, HBO GO] >>