Od kilku miesięcy trwa dobra passa Brada Pitta. Ostatnia rola aktora w filmie "Pewnego razu w... Hollywood" podbiła serca widzów, jak i krytyków. Amerykanin za udział w tym projekcie zgarnia najważniejsze nagrody filmowe dla "najlepszego aktora w roli drugoplanowej" i wiele na to wskazuje, że Brad sięgnie również po Oscara. Z okazji zbliżającej się gali organizatorzy zorganizowali specjalny obiad dla nominowanych twórców. To właśnie tam zrobiono zdjęcia aktorowi, które teraz mają status viralu.

Te zdjęcia Brada Pitta są hitem internetu! O co chodzi?

Oscary 2020 już niedługo, a twórcy show postanowili dodatkowo uhonorować osoby, które zdobyły nominację. Zaproszenie na to wydarzenie otrzymali, m.in. Laura Dern, Greta Gerwig, Florence Pugh, Sam Mendes, Quentin Tarantino, Robert De Niro, Renee Zellweger, Cynthia Erivo, Charlize Theron, Leonardo DiCaprio oraz oczywiście Brad Pitt. Część gości, ta mniej znana w mediach, miała na sobie plakietki z imionami, żeby reszta przybyłych miała pojęcie z kim rozmawia lub z kim warto się przywitać i pogratulować nominacji do Oscara. Jedną z osób z taką plakietką był właśnie Brad Pitt! Aż trudno w to uwierzyć, przecież ten 56-latek jest nie tylko gwiazdą kina, ale również tytułów plotkarskich.

Amerykanin od pewnego czasu zaskakuje wszystkich, podczas SAG Awards odbierając statuetkę, zażartował że ten sukces powinien dodać do swojego opisu na Tinderze. Czyżby miał być to kolejny kawał?

Brad Pitt na obiedzie dla nominowanych do Oscarów 2020.

"W nocy z 9 na 10 lutego miłośnicy kina będą mogli oglądać na żywo 89. ceremonię wręczenia Oscarów®, którą poprzedzą rozmowy w studiu z ekspertami z branży filmowej. W poniedziałek lutego w  godzinach 00:30 – 2:00 będzie mieć miejsce transmisja z czerwonego dywanu. O godzinie 2:00 czasu polskiego rozpocznie się gala oscarowa®. Planowany koniec transmisji to 5:00. Tego samego dnia, 9 lutego o 22:30 CANAL+ wyemituje skrót z gali. Studio oscarowe® CANAL+ poprowadzą dziennikarze filmowi Karolina Korwin-Piotrowska (prowadząca „Aktualności filmowe” w CANAL+) oraz Błażej Hrapkowicz (prowadzący „Kino mówi” w ALEKINO+)."