To już ten moment, w którym rozmowy na redakcyjnych korytarzach (ok, w tym roku korytarze i biurową kuchnię zastępują raczej calle na zoomie) kręcą się wokół jednego. Godzinami plotkujemy o wakacyjnych planach, regularnie dyskutujemy na temat pandemicznych kierunków podróżniczych  i na  okrągło analizujemy wszystkie plażowe trendy. W końcu gdy na horyzoncie coraz wyraźniej rysuje się perspektywa urlopu, na szczyt listy zakupowych priorytetów zawsze wskakują kostiumy kąpielowe. Latem 2021 co do wyboru „tego jedynego” chyba po raz pierwszy zgodne – nowości z oferty marki Undress Code całkowicie skradły nasze serca. 

To jeden z najlepiej rozpoznawalnych - zarówno w kraju, jak i na świecie - lokalnych brandów specjalizujących się w produkcji autorskiej bielizny. Produkty opatrzone charakterystycznym logo UD dostępne są już w 40 krajach w najbardziej prestiżowych domach handlowych i butikach na całym świecie, a do stale powiększającego się grona ich fanek należy wiele polskich gwiazd (m.in Julia Wieniawa, Zosia Ślotała, Weronika Spyrka czy Gosia Boy) oraz zagranicznych influncerek z Xiayan, Bé Hà Nguyen, Negin Mirsalehi, Cyrielle Joelle i Taylor LaShae na czele. Do Undress Code regularnie zagląda także Anna Lewandowska. Sławna trenerka zupełnie tak jak my uległa także nowościom z sekcji swimwear. Na swoim Ig stories podzieliła się z obserwatorami wakacyjnym zdjęciem w komplecie Good Luck Charm Bikini Top i Girlish Charm Bikini Bottom.

Oprócz bikini ze zdjęcia Lewandowskiej, w ofercie do wyboru jest jeszcze kilkanaście innych modeli. Wszystkie zmysłowe, oryginalne i - choć doprawione szczyptą retro romantyzmu - bardzo nowoczesne. W rolach głównych ponadczasowe czerń i biel, nietypowe tekstury i fantazyjne wycięcia na plecach. Na dodatek wykonano je z szybkoschnącego eko poliestru z recyklingu. Największy plus? Każdy element kolekcji plażowej stworzono z zgodnie z zamysłem "mix & much", co oznacza że dowolnie możecie miksować je między sobą. Wszystkie zestawienia wyglądają zjawiskowo i supercool. My planujemy nosić je nie tylko nad morzem, ale też w mieście, obowiązkowo w połączeniu z jeansami z wysokim stanem i męską marynarką. Oto nasi kąpielowy faworyci od Undress Code: 

I uwaga, na koniec mamy dla was super wiadomość. Marka Undress Code specjalnie dla czytelników ELLE.pl udostępniła bardzo atrakcyjny kod zniżkowy. Z hasłem "WELOVEELLE" zrobicie tam zakupy z 15% rabatem. Promocja obejmuje wszystkie produkty ze strony z wyłączeniem zakładki loungewear i potrwa do 31.05 włącznie do godziny 23:59. Nie ma za co!