Hooskop 2023 - kogo czeka miłość?

Do tanga trzeba dwojga, o czym w 2023 roku przekonamy się pod wpływem tranzytów Marsa i Wenus. W kolejnych miesiącach te dwie planety znajdą się w swojej szczytowej formie. Starożytni astrolodzy określali je mianem „kosmicznych kochanków”. Nie ma wątpliwości, że ich wpływy zapewnią nam wiele romantycznych zwrotów akcji. No dobrze, ale kto będzie mieć najwięcej szczęścia? Dowiesz się tego z naszej poniższej listy. 

Według astrologii 4 znaki zodiaku w nowym roku odmienią swój miłosny los.

Waga (22 września - 23 października)

Nie jest tajemnicą, że w 2023 roku twoja codzienność znacznie się ożywi. Tranzyty zachodzące w kosmosie zadziałają na korzyść dla twoich miłosnych spraw. Planeta Szczęścia Jowisz jest w znaku Barana, co dla ciebie oznacza wejście w nowy związek. Nie bój się podejmować decyzji, dzięki którym znów poczujesz się atrakcyjna i młoda. Zaryzykuj dla kogoś, z kim wyobrażasz sobie spędzić resztę życia. W lipcu będziesz musiała dokonać wyboru dotyczącego partnerstwa. Dla tych, którzy już są w relacji, astrologia na nowy rok zwiastuje małżeństwo lub kolejny, poważny krok ku budowie wspólnej przyszłości.

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Nadal szukasz tego jedynego? Nawet jeśli jeszcze nie czujesz się gotowa, w 2023 roku czeka cię niespodzianka. Możesz zmienić zdanie co do tego, z jakim partnerem pragniesz kroczyć przez życie. Twoje oczekiwania ulegają transformacji. Podświadomie chcesz kogoś, kto dorówna ci tempa. Jowisz będzie podróżować przez twój siódmy dom relacji, zachęcając cię do przejęcia inicjatywy. Spodziewaj się, że romantyczny przełom nastąpi w maju. To nic, że udajesz niedostępną. Ten, który jest ci pisany, znajdzie na ciebie sposób.

Strzelec (21 listopada - 21 grudnia)

W roku 2023 będziesz promieniować inspirującą energią. Twoje serce otworzy się na nieskończone możliwości Wszechświata. Ponieważ Jowisz, który tobą włada, będzie podróżować przez ognistego Barana, kolejne półrocze obudzi w tobie pożądanie i pragnienie doświadczania filmowej miłości. Strzała Amora trafi cię niczym grom z jasnego nieba. Twój przyszły kochanek może mieć decydujący wpływ na twoje życie. Uważaj, jeśli nie planujesz zajść w ciążę. Gwiazdy mówią, że od marca do lipca zwiększy się twoja płodność. Z kolei w lecie zostaniesz wezwana do podjęcia decyzji zgodnej z twoim sercem. Wybierz relację, która w najlepszy sposób wspiera cele, do jakich dążysz w przyszłości.

Rok 2023 będzie korzystnym czasem dla Strzelców, które planują zajść w ciążę. 

Koziorożec (21 grudnia - 19 stycznia)

To może nie zgadzać się z twoimi celami, lecz 2023 dla Koziorożca będzie rokiem pełnym miłości, romansu i zmysłowości. Strzała Amora uderzy cię jednak dopiero na wiosnę, więc jeszcze masz czas skupić się na karierze. Gdy Jowisz, szczęśliwa planeta obfitości, wkroczy do Byka 16 maja, znów poczujesz motyle w brzuchu. Nie próbuj niczego analizować. Niech tym razem emocje przemówią do rozumu. Bykiem rządzi Wenus, a jej energia otworzy twoją czakrę serca. Uwierz, że osoba, z którą się spotykasz, odegra ważną rolę w twojej przyszłości. 

Horoskopy na rok 2023: