Wraz z początkiem jesieni przywitaliśmy nowy rok numerologiczny 2023 o wibracji 7. Tym samym pożegnaliśmy energię Szóstki, która krążyła wokół rodziny i budowania solidnych więzi. Niektóre relacje nie przetrwały tego testu. Teraz, w 7 roku numerologicznym, doświadczymy zmian dotyczących nas samych. Z tą liczbą odbędziemy podróż do wewnątrz, aby poznać siebie na głębszym poziomie. Staniemy się bardziej samoświadomi, lecz ten proces nie nastąpi się z dnia na dzień. Energii Siódemki nie wolno pospieszać. Wszystko wydarzy się we właściwym sobie czasie. 

Rok 2023 w numerologii - co się wydarzy? >>

7 Rok Uniwersalny - w jaki sposób wpłynie bezpośrednio na ciebie? Obliczysz to za pomocą wzoru Roku Osobistego. Wystarczy, że dodasz swoją datę urodzin (dzień i miesiąc) do aktualnego roku. Jeśli wynik będzie dwuliczbowy, sprowadź go do pojedynczej cyfry. Przykładowo, jeśli urodziłaś się 20 listopada, powinnaś dodać datę 20.11 do roku 2023. 

  • Twój wzór: 20 + 11 + 2023
  • Dodaj każdą cyfrę pojedynczo: 1+1+2+0+2+0+2+3 = 11
  • Zredukuj wynik do jednej cyfry: 1+1 = 2 

To oznacza, że w 2023 roku będziesz w swoim 2 Roku Osobistym. 

Horoskop numerologiczny na 2023 rok

Poniższy horoskop numerologiczny pomoże ci przewidzieć, co wydarzy się w kolejnych miesiącach. Połącz tę wiedzę z informacjami, które ma dla ciebie astrologia. 

1 Rok Osobisty: świeży start

Otwiera się przed tobą nowy rozdział życia. W 2022 roku zakończyłaś ostatni etap swojego dziewięcioletniego cyklu. Uprzątnęłaś swoją duchową przestrzeń i zwolniłaś miejsce na nowe doświadczenia. W tym procesie postawisz siebie na pierwszym miejscu. Chociaż liczba 1 bywa samolubna, dla ciebie to dobra rzecz. Wreszcie zrozumiesz, czego pragniesz, oraz co najbardziej cię uszczęśliwia. Otrzymujesz od losu czyste płótno. Od ciebie zależy, jak go zamalujesz. Otwórz się na eksperymenty i odmienną perspektywę. Jesteś autorką swojego dzieła, a więc stwórz najpiękniejsze tło dla wydarzeń, które dopiero nadchodzą.