Nieokiełznany ogień sieje zniszczenie i podsyca emocje. Pragnienie przygody Łucznika nigdy nie gaśnie, a rozum rzadko ma cokolwiek do powiedzenia. Astrologia wyróżnia 4 znaki zodiaku, które tracą przy nim poczucie bezpieczeństwa. Nie mają cierpliwości do wymyślnych pomysłów lub szczerych komentarzy godzących w ich dumę. Oto, z kim Strzelec nie powinien snuć w swojej głowie romantycznych planów. Chyba że inne aspekty w kosmogramach dają mu ku temu zielone światło.

Nieprzewidywalność Strzelca zadziała na nerwy Bykowi, Koziorożcowi, Rakowi i Pannie. Niekontrolowana energia Łucznika sprawi, że ich życie stanie na włosku. Jeśli te znaki zodiaku połączą się w parę, najpewniej czekają je wyzwania karmiczne. Muszą czegoś się nauczyć, poprzez gwałtowne wypchnięcie ze strefy komfortu.

Byk: kula i łańcuch u nogi

Byk jest stałym znakiem ziemi. Choć ma duszę romantyka, w miłości oczekuje przewidywalności. Chce wiedzieć, co go czeka, i pragnie polegać na swojej drugiej połówce. Troszczy się o finanse, stabilność w uczuciach oraz tworzenie namacalnej przyszłości. Strzelec to z kolei zmienny znak ognia unikający zaangażowania. Może nie być całkowicie pochłonięty relacją. Uwalnia się od dorosłych obowiązków i poświęca swoje życie własnym ideom. Ciągle ryzykuje swoje bezpieczeństwo w imię wyższego poczucia celu. Łamie zasady Byka i wystawia na próbę jego granice. Czy ta dwójka przetrwa swoje wzajemne skrajności? Romans ognia z ziemią z pewnością całkowicie odmieni światopogląd obojga kochanków.

Rak: areszt domowy

Strzelec marzy o życiu pełnym przygód. Przywiązanie i więzi emocjonalne nie będą dla niego żadną przeszkodą. Choć Rak jest odważny, pod swoim pancerzem skrywa niezwykle wrażliwe wnętrze. U podstaw jego istoty leży pragnienie miłości, bliskości oraz założenia rodziny. Jedyne, o czym myśli, to zbudować z kimś dom. Reszta sama się ułoży. Problem w tym, że Łucznik bywa bezwzględny w uczuciach i nie ma ochoty siedzieć w czterech ścianach. Przybranie tradycyjnej, odpowiedzialnej roli dla niego oznacza koniec zabawy. To połączenie znaków zodiaku uważa się za niekonwencjonalne. Rak i Strzelec rzadko się w sobie zakochują, lecz gdy do tego dojdzie, czekają ich wyzwania. Ów związek z pewnością odbije się echem po całym świecie.

Panna: powrót do szkoły

W sercu i duszy każdego znaku ognia znajduje się aktywny wulkan dumy. Panna jest dla niego największym zagrożeniem. Oto znak ziemi, który nie przeoczy żadnej wady lub niedociągnięcia. Skrytykuje Łucznika i będzie wymagać, aby natychmiast naprawił swój błąd. Strzelec nie zwraca uwagi na szczegóły, wierząc, że zawsze wszystko mu się uda. Panna spowolni jego drogę do celu, planując mu życie co do minuty. Jednak dla Strzelca sama podróż jest ważniejsza niż zwycięskie przekroczenie mety. Ci kochankowie ściągną siebie w dół, doprowadzając do wielu katastrof. Plus jest taki, że sporo się od siebie nauczą. Znak ognia stanie się bardziej odpowiedzialny, a dziecko ziemi wrzuci na luz.

Koziorożca: życie z rodzicem

Ostatnią rzeczą, jakiej chce Strzelec, jest związek z rodzicem. Osobą o zdrowych zmysłach, która zabrania mu marzyć i ocenia każdy jego ruch. Podczas gdy Łucznik woli iść na całość i postawić wszystko na jedną kartę, Koziorożec strategicznie planuje swoje życie. Nie pozwoli mu podjąć ryzyka, które wiąże się z jakąkolwiek stratą. Choć pomoże Strzelcowi ukończyć jego misję, nic nie wydarzy się spontanicznie. Dziecięca radość Strzelca zostanie stłumiona. Czy bez niej nadal może być sobą? W idealnej sytuacji oba te znaki powinny być skłonne do pójścia na kompromis. Zajdą naprawdę daleko, gdy zrozumieją, jak wiele bogactw i cennych lekcji wnoszą do swojej egzystencji.