Światowa pop sensacja, znana ze swoich filantropijnych inicjatyw i bliskich relacji ze swoim zespołem, obdarowała setki osób, które przyczyniły się do realizacji jej spektakularnego show, premiami w łącznej wysokości 55 milionów dolarów. Wśród obdarowanych znaleźli się członkowie ekipy drogowej, cateringowcy i tancerze, a doniesienia wskazują, że nawet kierowcy ciężarówek otrzymali pokaźne prezenty w wysokości około 100 000 dolarów na głowę.

Decyzja o przyznaniu tak hojnych premii była podobno wspólnym pomysłem Taylor Swift i jej ojca, Scotta Swifta. Michael Scherkenbach, dyrektor generalny firmy transportowej odpowiedzialnej za logistykę trasy koncertowej Swift, ujawnił, że Scott Swift ogłosił tę niespodziankę podczas spotkania z kierowcami ciężarówek.

"Scott wygłosił przemówienie, w którym powiedział, że rozmawiał o tym z Taylor i uznali, że każdy powinien otrzymać premię" - powiedział Scherkenbach w wywiadzie dla CNN. "Taylor nalegała na napisanie odręcznego liścika do każdego kierowcy i [dodała] woskową pieczęć na kopercie ze swoim monogramem".

Ten nadzwyczajny przejaw hojności towarzyszy triumfalnemu powrotowi Taylor Swift na estradę po 5-letniej przerwie od czasu zakończenia jej trasy koncertowej Reputation Stadium Tour w 2018 roku. Jej trasa Eras, rozpoczęta w marcu, zaczęła się od spektakularnego 44-piosenkowego koncertu w Glendale w Arizonie, zawierającego hity obejmujące wszystkie 10 epok jej imponującej kariery, w tym utwory z jej najnowszego albumu "Midnights" z 2022 roku.

Oprócz sukcesu trasy koncertowej, furorę wśród fanów zrobiła też niedawna reedycja albumu Swift "Speak Now (Taylor's Version)" z 2010 roku. Podczas koncertu w Kansas City Swift zaskoczyła fanów wprowadzając na scenę aktorki Joey King i Presley Cash z teledysku "Mean" oraz eks-chłopaka (i bohatera piosenki "Back to December") Taylora Lautnera po premierze teledysku do utworu "I Can See You". Pełen akcji klip przedstawia trio pomagające Swift w odzyskaniu jej trzeciego albumu studyjnego.

Podczas całej amerykańskiej odnogi trasy Eras, koncerty Swift przyciągały na widownię gwiazdy takie jak Julia Roberts, Drew Barrymore, Reese Witherspoon, Gigi Hadid i Paul Rudd

Piosenkarka zagra koncert w Warszawie na początku sierpnia 2024 roku.