28.08.2017

Już jest! Nowy teledysk Taylor Swift do piosenki "Look What You Made Me Do". Premiera odbyła się podczas gali MTV Video Music Awards 2017. W wideo Taylor wciela się w kilka postaci - która podoba wam się najbardziej? Jest nawet Taylor-zombie i dominatrix! Pojawiają się też nawiązania do poprzednich klipów, czy niesłynnej już gali MTV VMA z 2009 roku, gdzie podczas przemowy Swift na scenę wpadł Kanye West i stwierdził, że Amerykanka nie zasługuje na statuetkę.

25.08.2017

Taylor Swift szykuje nowy hit? Amerykanka właśnie wydała premierowy singiel "Look What You Made Me Do". Piosenka promuję najnowszą, szóstą płytę studyjną wokalistki zatytułowaną "Reputation" (premiera zaplanowana jest na 10 listopada). Zaledwie po kilkunastu godzinach lyric video ma już ponad 1,5 miliona odtworzeń.

Przez ostatnich kilka miesięcy gwiazda była nieobecna w swoich kanałach społecznościowych ponieważ pracowała nad nowym materiałem. Według niektórych źródeł Taylor Swift na tym albumie zamierza rozprawić się z wrogami. 27-latka właśnie wygrała proces o molestowanie seksualne, który wytoczyła radiowcowi Davidowi Muellerowi. Skasowała nawet wszystkie posty na swoim instagramie (ma 102 miliony obserwatorów) i Facebooku! Zniknęły dokładnie w trzecią rocznicę wydania "Shake It Off" z albumu "1989". Co więcej, amerykańskie serwisy internetowe uważają, że "Look What You Made Me Do"  nawiązuje do konfliktu z Kanye Westem i Kim Kardashian, a także z Katy Perry. Czy kolejny kawałek będzie dotyczył jej związku z byłym chłopakiem Tomem Hiddlestonem? Nie byłoby to nic nowego, Swift często odnosi się w swoich utworach do życia prywatnego...