Czym jest tarotoskop? Nasz wróżbita co miesiąc losuje kartę przeznaczoną dla twojego znaku zodiaku. Zawiera się w niej mądrość i porada, która pomoże ci przejść przez sierpień. Tarot ujawnia wyzwania, mocne strony oraz możliwości, jakie pojawią się w najbliższej przyszłości. Nie jest wyrocznią, lecz wskazówką, ułatwiającą dokonanie wyboru. Sprawdź, na czym skupić się w najbliższych tygodniach. 

Tarotoskop na sierpień 2020

Baran: siedem pucharów

Znajdujesz się na rozwidleniu dróg. Teraz możesz skręcić w dowolnym kierunku. Każdy ma swoje wady i zalety. Poczujesz pokusę, aby pójść na skróty. A może lepiej wybrać tradycyjną ścieżkę, która jest prawdziwa i wypróbowana? Dokonywanie wyboru tym razem będzie niczym gra w rosyjską ruletkę. Jeśli posłuchasz swojej intuicji, masz szansę wybrać najlepszą opcję.

Byk: umiarkowanie

Wiele energii napływających ze świata zewnętrznego próbuje zaburzyć twój wewnętrzny spokój. Ten rok przynosi chaos, lecz ty sama masz siłę, by zakorzenić się głęboko w ziemi i stać w niej sztywno, niczym rozłożysty dąb. Kiedy wszystko dookoła doświadcza przewrotu, odbijasz od siebie negatywne promienie. Skorzystaj ze swoich super-mocy w tym miesiącu. Będziesz potrzebować jej w wielu sytuacjach. 

Bliźnięta: cesarz

Lubisz czerpać z życzliwości, troski i współczucia swoich bliskich. Oni zawsze są przy tobie, gdy ich potrzebujesz. Czy potrafisz odwdzięczyć się za ich poświęcenie? Ten miesiąc będzie od ciebie wymagać, byś stała się ramieniem dla swojego otoczenia. Opoką, w której inni mogą się schronić, gdy zostaną osaczeni przez trudne sytuacje. Stań na wysokości zadania i podaruj im spokój, jakiego potrzebują.

Rak: diabeł

Istnieje wiele sposobów na radzenie sobie z trudami życia. Możesz zachować się w dojrzały sposób i zostawić swoją przeszłość w tyle, albo ulec pragnieniu zemsty czy natychmiastowej satysfakcji. Ten miesiąc cię przetestuje. Pomyśl o tym, jaką tworzysz karmę. Unikaj konfliktów, kieruj się sercem. Z pewnością podziękujesz sobie za to później.

Horoskop na czas sierpniowej pełni Księżyca >>

 

Lew: siedem buław

W tym miesiącu możesz się spodziewać słów krytyki wobec swojej pracy. Ludzie konkurują z tobą bardziej niż zwykle. Nie pozwól, aby cudza opinia zaniechała twoje dalszego działania. Ktoś traktuje cię jak swoje zagrożenie. Kontynuuj ciężką pracę i wiarę w siebie, lecz powstrzymaj swój rosnący samozachwyt. Dopiero znajdujesz się na drodze do mety.

Panna: as pucharów

Twoje serce jest wrażliwe na miłosne uniesienia. W powietrzu porusza się coś nowego i niezwykle ekscytującego. Znów czujesz się zainspirowana. Zrób coś z tym kwiatem, który właśnie rozkwita, i nie pozwól, by usechł po kilku tygodniach. Stwórz dla tej relacji żyzny grunt, aby mogła przetrwać kolejne lata.

Waga: król pentakli

Możesz sobie pogratulować. Zaszłaś daleko i osiągnęłaś mistrzostwo w swojej ukochanej dziedzinie. Ludzie oczekują od ciebie wskazówek. Służ im dobrą radą. Zaufaj nabytym umiejętnościom, żeby bez wahania dokonywać decyzji. Jesteś w pełni swoich sił. Jeśli odczuwasz niedosyt, wiedz, że to, czego tak bardzo pragniesz, osiągniesz wyłącznie swoim własnym wkładem. Teraz to ty pomagasz innym, nie inaczej.

Skorpion: słońce

Twoje życie jest niczym sezon żniw. Nie brakuje w nim dostatku, ciepła i szczęścia. Zbierasz owoce swojej ciężkiej pracy, której oddałaś się w ostatnich miesiącach. Zrobiłaś wielki postęp emocjonalny. Jeśli miałaś do czynienia z okresem ciemności, w tym miesiącu sprawy zaczną się zmieniać. Gdy twoja perspektywa nieco się rozjaśni, moc manifestowania dobrych rzeczy wzrośnie. Zacznij wizualizować wszystko, co chciałabyś przyciągnąć do swojego życia.

 

Strzelec: trzy buławy

Masz wrodzony talent i umiejętności, które czynią cię idealnym kandydatem gotowym na przyjęcie każdego wyzwania. Podnieś rękawicę rzuconą ci przez los. Czas porażek się skończył. Twój wewnętrzny ogień jest widzialny dla innych. Skorzystaj z siły, jaką emanujesz, by ruszyć na upragniony podbój świata. Po drodze staranujesz wszystkie przeszkody. 

Koziorożec: as buław

Twoja stagnacja dobiega końca. Za chwilę zaleje cię fala inspiracji i niespodziewanych, ciekawych projektów. Nowe pomysły ujawnią twój potencjał, który był uśpiony przez ostatnie miesiące. Uwierz w swoje pomysły. Pora wziąć się do pracy. Pierwszy krok jest zawsze najtrudniejszy do zrobienia.

Wodnik: sąd ostateczny

W twoim życiu zachodzi poważna zmiana. Kiełkuje niczym kwiat, który domaga się światła i ciągłego polewania. Twój potencjał chce przebić się przez bariery, będące twoim własnym wymysłem. Aby móc zakwitnąć, musisz się uwolnić od bólu, błędów popełnionych w przeszłości lub poczucia winy za swoje wybory. Wybacz sobie i rośnij, aż dosięgniesz Słońca. 

Ryby: dziewięć pucharów

Zamiast narzekać, rozejrzyj się wokół. Masz wiele powodów, by czuć się szczęśliwą. Czuwa nad tobą opatrzność Wszechświata. Nie brakuje ci miłości, sukcesów i dostatku. Masz już wszystko, czego potrzebujesz. Pamiętaj, by doceniać te "cuda codzienności" i okazywać wdzięczność za swoje życie. Takie podejście przyciągnie do ciebie więcej rzeczy, dzięki którym rozwiniesz swoje skrzydła.

Wróżby i przepowiednie Baby Wangi >>