Horoskop na pełnię Księżyca w Wodniku:

Baran

Dobra passa Barana rośnie w siłę i powoli zaczynasz zarażać nią innych. Taka też jest misja Księżyca w Wodniku - czas zebrać się z ludźmi myślącymi podobnie, pełnymi uznania dla twoich działań. Rozwój osobisty oznacza dla ciebie wyrastanie z przyjaźni z osobami, które zatrzymały się w jednym miejscu i nie masz już z nimi żadnych wspólnych tematów. Tam, gdzie nieustannie pojawia się frustracja, pewien rozdział doprasza się o domknięcie. Poświęć swoją energię bratnim duszom, przy których czujesz się najbardziej swobodnie.

Byk

Księżyc w Wodniku natchnie cię do tego, byś nareszcie wzięła sprawy w swoje ręce. Skieruj uwagę na wszystkie cele, o których zawsze skrycie marzyłaś. Pora pokonać wewnętrzny strach, by poczynić kroki w kierunku ich spełnienia. Sezon Lwa podsyca ogień walki. W nim nie ma mowy o poddawaniu się. Uczyń samą siebie priorytetem numer jeden. Rozłóż karty na stół. Ta gra jest warta świeczki. Tym razem trzeba podjąć ryzyko, by wznieść swoje życie na jeszcze wyższy poziom. 

Bliźnięta

Kiedy Księżyc w pełni błyszczy na niebie, stajesz się niezwykle nerwowa. Zmęczenie, senność, chaos w emocjach. Nie masz pojęcia, w którą stronę zmierzasz. Nawet najlepiej ułożone plany teraz mogą drastycznie zmienić swój kierunek. Jednak, zamiast panikować nad tym, co się dzieje, pamiętaj, że los chce dla ciebie dobrze. Każda zmiana to nowy zestaw możliwości. Otwórz oczy na "przypadki" i losowe przygody, gdyż jedna z nich może odmienić twoje życie.

Rak

Sierpniowa pełnia Księżyca obudzi w tobie najgłębsze emocje, które do tej pory nie wychodziły z cienia. Możliwe, że właśnie teraz rozstaniesz się z czymś, co kiedyś wiele dla ciebie znaczyło, i zamkniesz bardzo ważny rozdział w swoim życiu. Stawisz czoła demonom, by na nowo odrodzić się z popiołów zniszczenia. Rozpoczyna się u ciebie proces odpuszczania. Godzisz się z faktem, że nic nie trwa wiecznie. Daj sobie czas, niech to się dzieje powoli. Wszystko, co przeżywasz, wzmocni cię na przyszłość. Wsłuchaj się w głos swojej intuicji. Ona wskaże ci drogę, jaką musisz podążać. 

Co oznacza pełnia w Wodniku? Szczegółowa prognoza >>

 

Lew

Tematem, nad którym pracujesz w tym miesiącu, jest kwestia udanego partnerstwa. Możesz mieć problem z wchodzeniem w związek na siłę, sądząc, że masz szansę zmienić tę osobę w kochanka ze swoich snów. Jednak gdy zaczynasz mydlić sobie oczy, omija cię szansa poznania bratniej duszy. Nie manipuluj swoim przeznaczeniem. Żyj w zgodzie z tym, co mówi ci serce. Nie daj się wpakować w kolejną, złą relację, tylko dlatego, że pragniesz bliskości. 

Panna

Niech twoją intencją na Księżyc w Wodniku będzie porzucenie wszelkich złych nawyków ściągających cię w dół. Stwórz wokół siebie przestrzeń dla rutyny, która wydobywa z ciebie to, co najlepsze. Ten tydzień przypomni ci o wszystkich niedokończonych projektach. Czekają cię syzyfowe prace, wymagające czasu i uwagi. Jeśli zabierzesz się za nie w tę pełnię, staną się łatwiejsze, niż ci się wydaje. 

Waga

Masz wiele obaw, które hamują cię przed podjęciem kolejnego ryzyka. Boisz się, że gdy oddasz się rozrywce, szybko zapomnisz o swoich obowiązkach. Doświadczenia z przeszłości nie pozwalają ci na pełen rozkwit. Ten Księżyc w Wodniku żąda od ciebie, byś nareszcie oderwała się od swoich złych wspomnień. Zaufaj losowi. Daj się ponieść na ślepo. W końcu dostrzeżesz światłość w drugiej osobie i na nowo nauczysz się ufać. 

Skorpion

Pod wpływem pełni w Wodniku poczujesz potrzebę opieki i emocjonalnego zabezpieczenia. Bardziej niż zwykle zechcesz się przytulać oraz okazywać swoją czułość innym. Księżyc otworzy serca Skorpionów na wskroś, ujawniając wszystkie ich potrzeby. Przekonasz się, że ​​nie ma niczego słabego w potrzebowaniu i pragnieniu bliskości. Manifestuj miłość, której szukasz, ponieważ ta znajduje się na wyciągnięcie ręki. Nie jesteś z kamienia, lecz masz w sobie głębię oraz namiętność domagającą się uwolnienia. 

Trzynasty znak zodiaku - czy naprawdę istnieje? Oto cechy Wężownika >>

 

Strzelec

Ten tydzień da ci siłę, by wyrazić swoje zdanie. Chociaż nie miewasz problemów ze szczerością, prawdopodobnie doświadczasz sytuacji, w której ciężko ci przedstawić swoją prawdziwą opinię. Pełnia w Wodniku da ci siłę, abyś wreszcie mogła wyrzucić to z siebie. Niech twoja prawda ujrzy światło dzienne. Tym, na co teraz powinnaś uważać, są problemy finansowe. Nie pozwól, by chwilowa pustka na koncie przyczyniła się do porzucenia twoich przyszłych planów. 

Koziorożec

Sezon Lwa wywołuje w tobie roztargnienie. Pod wpływem pełni w Wodniku możesz odczuwać, że masz jeszcze więcej obowiązków niż dotychczas. Poniedziałkowe połączenie Urana i Marsa utrudni ci komunikację z bliskimi. Za to w piątek poczujesz przypływ miłości. Wenus wkroczy do twojej strefy związku, by zafundować ci przyjemne uniesienia. Nie zmarnuj tej szansy, rezygnując z niej dla pracy. 

Wodnik

Pod wpływem pełni Księżyca w Wodniku poczujesz silną chęć bycia swoim najprawdziwszym "ja". Ujawnisz prawdziwe oblicze tym, którzy do tej pory byli zakochani w pozorach, jakie stwarzasz. Przestań udawać. W ostatnich miesiącach przeszłaś transformację i nie jesteś już tą samą osobą, co kiedyś. Masz prawo wyrosnąć z ludzi lub miejsc niedających ci poczucia pełnej akceptacji. 

Ryby

Twoja dusza teraz potrzebuje odpoczynku. Zafunduj sobie głębokie uzdrawianie w izolacji od ludzi, w domowym zaciszu. Skorzystaj z energii Księżyca w Wodniku, by zregenerować swoje wewnętrzne siły. Samoleczenie to chaotyczny proces, wymagający twojej cierpliwości. Przede wszystkim musisz zdać sobie sprawę z tego, co należy uzdrowić. Być może nadszedł czas, aby poczuć emocje, których unikałaś do tej pory. 

Poznaj swój ascendent - znak zodiaku Księżyca >>