Tarot na listopad - rozkład 5 kart

Czym jest tarotoskop? Nasz wróżbita co miesiąc losuje karty Tarota z myślą o nadchodzących tygodniach. Zawiera się w nich mądrość i porada dotycząca tego, co wydarzy się w najbliższej przyszłości. Tarot nie jest wyrocznią, lecz wskazówką, ułatwiającą dokonanie wyboru. W połączeniu z horoskopem i numerologią na listopad 2023 daje wgląd we wszystkie rzeczy, które mają nadejść.

Tarot na listopad 2023 - pytanie do 5 kart: co powinniśmy wiedzieć? W tym miesiącu zbadaj swoje najgłębsze emocje. Jednocześnie pozostań obecna i otwarta na uzdrawiające wibracje Wszechświata. 

Przyszłe wydarzenia: karta Księżyc

W tym miesiącu będziesz podatna na wrażliwe energie sezonu Skorpiona. Zagotują się w Tobie różne emocje, które wymagają przepracowania. Pozwól sobie je poczuć. Spędź trochę czasu w samotności, odzyskując swoją przestrzeń i poczucie bezpieczeństwa. Znajdź sposób na wyrażenie tego, przez co przechodzisz. Karta Księżyc zwykle pojawia się w momencie duchowego przełomu. Pomaga stawić czoła głęboko zakorzenionym lękom. Gdy się z nimi zmierzysz, urośniesz jako osoba. 

panida wijitpanya/Getty Images

Sytuacja: karta Paź Buław

Paź Buław wzywa do kierowania się pasją i kreatywnego działania w dobrym celu. Listopad będzie lepszy, jeśli uda Ci się wykorzystać radosną energię tej karty. Wokół Ciebie pojawią się nowe możliwości osiągnięcia sukcesu. Wyjdź z dołka i traktuj życie jak zabawę, a będzie Ci łatwiej przetrawić trudne emocje. Negatywne rzeczy, z jakimi się mierzysz, nie pozostaną takie same w przyszłości. 

Przeszkoda: karta 10 Mieczy

Dziesięć Mieczy to wiadomość, że teraz wiele się dzieje. Niektórym osobom w tym miesiącu grozi wypalenie zawodowe. Możesz poczuć wyczerpanie psychiczne i fizyczne. Pojawią się w Tobie skrajne uczucia. Uważaj, ponieważ ta karta jest punktem zwrotnym. Przewiduje sytuacje, które ujawnią, czego na pewno masz już dość. Bez względu na to, czy chodzi o pracę, toksyczną relację, czy też samosabotaż. Czas pożegnać się ze wszystkim, co Cię powstrzymuje przed staniem się najlepszą, autentyczną sobą. 

Akcja: karta 3 Monet

Trójka Monet przypomina, że nie powinnaś z wszystkim mierzyć się sama. Współpraca czyni życie piękniejszym doświadczeniem. Jeśli przetwarzasz głębokie emocje, zasięgnij porady przyjaciela. Przyjmij pomoc lub odezwij się do eksperta. Szczególnie jeśli doświadczasz wyczerpania, przed którym ostrzega karta 10 Mieczy. Wykorzystaj wszelkie dostępne zasoby, by poradzić sobie ze swoim wyzwaniem. 

Lekcja: karta 7 Kielichów

Siódemka Kielichów radzi, aby nie dawać się ponieść negatywnym myślom. Lepiej pozostać uziemionym w chwili teraźniejszej. Tegoroczny listopad będzie polegać na uzdrawianiu emocjonalnym i praktycznych działaniach. Jeśli masz przed sobą obiecujący cel, podejdź do niego realistycznie. Zastanów się, co może Cię do niego przybliżyć. Ustal nowy plan działania, poproś o pomoc i bądź zaangażowana w swój proces. Nie daj się wciągnąć w dramaty innych ludzi. Spróbuj skupić się na tym, co powinnaś zrobić, by osiągnąć własne szczęście. 

W listopadzie uzdrowienie znajdziesz w swojej codziennej rutynie. Skieruj się ku aktywnościom, które pomogą Ci odzyskać równowagę. Wybierz się na spacer na łonie natury, powtarzaj afirmacje, medytuj, ćwicz jogę, gotuj zdrowe posiłki. Cokolwiek sprawia, że czujesz pod stopami mocny grunt, pomoże Ci przetrwać najtrudniejsze momenty.