Tarot na czerwiec - rozkład 5 kart

Czym jest tarotoskop? Nasz wróżbita co miesiąc losuje karty Tarota z myślą o nadchodzących tygodniach. Zawiera się w nich mądrość i porada dotycząca tego, co wydarzy się w najbliższej przyszłości. Tarot nie jest wyrocznią, lecz wskazówką, ułatwiającą dokonanie wyboru. W połączeniu z horoskopem i numerologią na czerwiec 2023 daje wgląd we wszystkie rzeczy, które mają nadejść. 

Tarot na czerwiec - pytanie do kart: co musimy wiedzieć w tym miesiącu? Rozpal swój wewnętrzny ogień i pozwól mu zapłonąć tak jasno, że nikt go nie przeoczy. 

Przyszłe wydarzenia: karta Król Buław

Karta Król Buław stała się motywem przewodnim czerwcowej wróżby. To właśnie z niej płynie rada, abyś rozpaliła swój wewnętrzny ogień i przejęła kontrolę nad swoim życiem. Jeśli doświadczasz wielu gorących emocji (takich jak złość, frustracja, pożądanie, ambicja czy pasja), nadszedł czas, aby skierować je na działanie. Ów karta pojawia się również w chwilach, gdy te rozpalone do czerwoności uczucia są niezrównoważone. Zwróć uwagę na wszelkie oznaki wypalenia. Daj sobie i innym trochę więcej luzu, aby twój życiodajny płomień nigdy nie zgasł. 

Sytuacja: karta Królowa Buław

Królowa Buław prosi cię, abyś wykazała się kreatywnością i szczerze wyrażała swoje uczucia. Zastanów się, co teraz chciałabyś przyciągnąć w pracy i swoim życiu osobistym. Stwórz w głowie nową wizję swojej przyszłości. Nie ograniczaj się w swoich marzeniach. Niech wszystko, co robisz, ma poczucie celu, a twoje życie zyska głębszy sens. Znajdź swój własny rytm, w którym się poruszasz. Zamiast czekać na cud, przejmij inicjatywę. 

Przeszkoda: karta Paź Buław

Kolejna wylosowana karta również należy do rodziny Buław. W tej pozycji jednak Paź ukazuje się jako przeszkoda. W innym położeniu wzywałby do tego, by odbić się od dna i szukać pozytywów w każdej sytuacji. Jednak teraz przewiduje, że w czerwcu z trudem znajdziesz czas na relaks. Spadnie na ciebie wiele obowiązków. Pamiętaj, że po deszczu zawsze wychodzi słońce. Nic tak nie zabija wyobraźni, jak strach przed porażką. Nie przestawaj szukać twórczych sposobów na radzenie sobie ze swoimi problemami. 

Akcja: karta Paź Kielichów

W tarocie Kielichy rządzą emocjami, duchowością, uzdrawianiem i podświadomością. Przeanalizuj to, co teraz dzieje się w twoim wnętrzu, aby otrzymać od duszy najcenniejsze wskazówki. Może powinnaś znaleźć nową metodę na rozluźnienie, gdy robi się gorąco? Zastanów się, jakie czynności wpływają na ciebie w terapeutyczny sposób. Skieruj uwagę na holistyczne techniki uzdrawiania. 

Lekcja: karta 6 Buław

Karta 6 Buław oznacza zwycięstwo bez względu na wszystko. Uwierz, że zasługujesz na sukces. Spójrz wstecz na swoje życie i doceń swoje dotychczasowe osiągnięcia. Twoja droga do miejsca, w którym teraz stoisz, jest naprawdę godna podziwu. Dopóki nie docenisz tego, co już masz,  trudniej będzie ci przywołać pożądaną przyszłość. Celebruj siebie. Nic nie stało się przypadkiem. Zamiast narzekać, podziękuj sobie za ciężką pracę. Wszechświat szykuje dla ciebie wspaniały plan.