Numerologia na czerwiec 2023 - pierwszy miesiąc lata

Lato zbliża się wielkimi krokami. Numerologia na czerwiec 2023 zapowiada czas życiowej obfitości. Szósty miesiąc kalendarzowy to 4 Miesiąc Uniwersalny. Wynika to z sumy miesiąca oraz roku, ponieważ 6 + 2 + 0 + 2 + 3 = 13, a 1 + 3 = 4. Teraz należy się zorganizować i poświęcić przyszłościowym rzeczom. Wskazane będzie praktyczne podejście do wszelkich przyziemnych spraw. Czwórka sprawi, że kariera stanie się naszym priorytetem na równi z życiem rodzinnym. Jeśli damy z siebie wszystko, los nas wynagrodzi. Zbierzemy pierwsze letnie plony intencji, które posialiśmy w ostatnich miesiącach. 

Czwórka w numerologii - liczba stabilności

Liczba 4 zwiastuje korzyści materialne, o ile przyłożymy się do kwestii finansów. Czerwiec przyniesie dodatkowe możliwości zarobienia pieniędzy. Teraz warto myśleć długoterminowo i podejmować decyzje w oparciu o przyszłość. Twoja ambicja ci za to podziękuje. Nie zapominaj też o swojej rodzinie czy otoczeniu, w którym się rozwijasz. To świetny czas na pogłębienie kontaktów towarzyskich poprzez zdobywanie zaufania innych. Nowe osoby poznane w tym miesiącu mają szansę zostać twoimi przyjaciółmi na całe życie. 

Trwa towarzyski sezon Bliźniąt - sprawdź horoskop na ten czas >>

Czwórka w numerologii reprezentuje:

  • Siłę
  • Tradycyjność
  • Praktyczność
  • Ciężką pracę
  • Lojalność
  • Organizację
  • Rygor
  • Sukces
  • Niezawodność

W talii Tarota karta numer 4 to Cesarz. Jest stoickim symbolem odpowiedzialności, praktyczności i hartu ducha, podobnie jak Czwórka w numerologii. Według astrologii liczbie 4 odpowiada Rak. Misją tego wodnego znaku zodiaku jest dążenie do stworzenia poczucia bezpieczeństwa. Dedykuje swoje życie ognisku domowemu i ochronie swoich bliskich. Tak się składa, że w czerwcu rozpocznie się sezon Raka, który wzmocni te wibracje.

Na co uważać w czerwcu? Rada z liczb

Ciemna strona liczby 4? Nie lubi zmian i jest uparta w swoich przekonaniach. W lipcu powinniśmy uważać na zamykanie się na zdanie innych. Chociaż pod wpływem wibracji Czwórki uwierzymy w siebie i zechcemy pozostać wierni swoim pragnieniom, nasza własna perspektywa tak naprawdę może nas ograniczyć. Dodatkowo ta liczba zniechęca do próbowania nowych rzeczy. Jest pewna siebie aż do przesady, jednak brakuje jej elastyczności. Ta pewność siebie, którą nas otoczy, będzie mieć sens w niektórych sytuacjach, ale jeśli chodzi o współpracę z innymi, sami zrobimy sobie pod górkę. 

Liczba 6 w numerologii czerwca

Kolejną ważną liczbą w numerologii czerwca jest 6. Reprezentuje ona bezwarunkową miłość, matczyną troskę, rodzinę oraz zdolność uzdrawiania. Ów potężna wibracja współczucia i empatii emanuje ciepłym światłem nadziei. Rola Szóstki polega na służeniu innym. Osoby urodzone z tą Drogą Życia za priorytet stawiają dobro swoich bliskich. Co w takim razie wydarzy się 6 czerwca, czyli szóstego dnia szóstego miesiąca? Data 06.06 jest szczęśliwa. Stanowi przypomnienie, że nadszedł czas, aby puścić powtarzające się cykle, które powstrzymują twój rozwój i powodują, że nadal tkwisz miejscu. Jeśli jesteś gotowa na zmiany i chcesz wziąć sprawy w swoje ręce, czerwiec jest najlepszym czasem, by tak zrobić.