Za 46-letnią piosenkarką niesamowita noc. W licznych wyróżnieniach przyznanych jej podczas latynoskiej edycji Grammy, towarzyszyli jej synowie: Sasza (7 lat) i Milan (9 lat). Chłopcy dołączyli nawet do swojej mamy na scenie, podczas gdy ta wykonywała poruszającą balladę "Acróstico". Stało się to nieprzypadkowo, blond pociechy gwiazdy występują przecież w teledysku nakręconym do tego numeru. Wydane w maju 2023 wideo zaczyna się od kadru śpiewającej przy pianinie Shakiry. Następnie kamera łapie zoom na zdjęcia jej dwóch synów, którzy w miarę postępu utworu, odgrywają aktywne role w nagraniu: śpiewają i grają, siedząc przy fortepianie obok uśmiechniętej i wzruszonej mamy.

Po występie na żywo, cała trójka nie szczędziła sobie czułości. Zarówno na scenie, jak i poza nią.

Fot. Rodrigo Varela / Contributor / Getty Images

Później, chłopcy dopingowali Shakirę z tłumu, gdy ona odbierała nagrodę w kategorii Piosenka Roku, kategorii, w której była nominowana niezależnie za aż trzy odrębne utwory. Przemówienie artystki poruszyło do łez. 

„Dedykuję tę nagrodę moim dzieciom, Milanowi i Saszy, ponieważ obiecałem im, że będę szczęśliwa, obiecałem im, że będą mieli matkę, która będzie się śmiać całym swoim śmiechem, bo na to zasługują” wyznała, kontynuując:

„Już myślę o tym, co nadejdzie, o piosenkach, które napiszę, o trasie, którą planuję odbyć, o publiczności, z którą się tym podzielę. I jak mawia mój przyjaciel, nie ma nic w przeszłości, pamięta się tylko przyszłość.” spuentowała artystka. 

Myślicie, że Sasza i Milan będą towarzyszyć mamie podczas planowanej na 2024 roku serii koncertów? Założymy się, że skokowo podbiłoby to zainteresowanie biletami. (Po więcej świetnych rad, odsyłamy PR-owy team Shakiry na adres mailowy redakcji.).