Jej sukienka kaftan z 2019 roku? To The Row, kultowy brand uwielbiany przez fanatyków estetyki quiet luxury. A te pozornie zwyczajne spodnie, które nosiła w 2013 roku? Metka: Saint Laurent. Jeśli chcecie wiedzieć, jakie inne marki i akcesoria wybiera, żeby osiągnąć ten minimalistyczny, acz ociekający pieniędzmi look, po prostu przyjrzyjcie się jej stylizacji z ostatniego wieczora.

Jolie miała na sobie trencz w kolorze kości słoniowej, torebkę Valentino, czarną sukienkę i buty w stylu retro na średnim obcasie podczas kolacji ze swoimi dziećmi Shiloh, Paxem i Zaharą w restauracji BondST w Nowym Jorku.

Dodała do tego złotą bransoletkę i diamentowe pierścionki, a na koniec osłoniła twarz przed paparazzi za pomocą pary dużych okularów typu aviator. Rezultat? Wyważona i ponadczasowa stylizacja, która zawsze będzie wyglądać elegancko.

Gotham/Getty Images

To nie pierwszy raz, kiedy aktorka nosi rzeczy od Valentino; co więcej, jest to jedna z ulubionych marek w jej szafie. Oprócz tego modelu torebki posiada również Supervee w kolorze czarnym i kopertówkę Roman Stud, a także rozmaite buty – od botków po sandały – pochodzące z tego samego maison.

W zeszłym miesiącu Jolie ogłosiła oficjalny start Atelier Jolie, przedsięwzięcia łączącego pasję Jolie do mody i działań humanitarnych. Marka modowa będzie wykorzystywać umiejętności uchodźców i niedocenianych twórców do tworzenia elementów haute couture i biżuterii szytej na miarę z wysokiej jakości materiałów vintage i deadstocków, czyli elementów odzieży i tkanin, które nie zostały sprzedane. W ciągu najbliższych miesięcy będzie współpracować z niektórymi z największych nazwisk w branży modowej, w tym z marką Chloé i Gabrielą Hearst, jej dyrektor kreatywną.