Zoë Kravitz w fryzurze prosto z lat 90.

Ostatnio Zoë Kravitz jest wszędzie pełno, ale zupełnie nam to nie przeszkadza. Przy okazji premiery najnowszego "Batmana", gdzie występuje u boku Roberta Pattinsona, aktorka regularnie pojawia się na wydarzeniach promocyjnych filmu. I regularnie wygląda zjawiskowo, a my za każdym razem czekamy na zdjęcia z eventu, żeby zobaczyć co tym razem miała na sobie. Ale to ostatni look z Paryża szczególnie skradł nasze serca!

Zoë, pozując na tle wieży Eiffla podczas francuskiej premiery Batmana, miała na sobie długi, skórzany, masywny płaszcz, czarne okulary o owalnym kształcie oraz fryzurę, nad którą zachwycają się teraz wszyscy i wróżą jej wielki powrót na salony. A widać, że aktorka upodobała ją sobie wyjątkowo mocno, bo w środę wieczorem, kiedy pojawiła się w The Tonight Show, znów postawiła właśnie na te uczesanie. Tym razem wybrała krótki, dopasowany czarny golf oraz spodnie z wysokim stanem i szerokimi nogawkami. Dodała do tego zamszowe czółenka i delikatne srebrne kolczyki koła. A wracając do fryzury...Zoë zebrała swoje ciemne pasma w ciasny, zaczesany do tyłu kok i z przodu zostawiła dwa cieniutkie warkoczyki, które ułożyły się wzdłuż kości policzkowych.

Ta nostalgiczna fryzura przypomina nam o młodziutkich gwiazdach popu i aktorkach z końca lat 90. i początku XX wieku. Niedawno jednak na nowo zakochały się w niej współczesne "it-girls" i miłośniczki estetyki Y2K. Oprócz Zoë Kravitz, fryzura ta widziana była też u Belli Hadid oraz jej siostry Gigi, a także Hailey Bieber czy Dua Lipy. Ale to właśnie Zoë najwyraźniej postanowiła, że to uczesanie nieprędko zniknie z jej życia i stanie się główną promotorką jego powrotu na salony. Nam to pasuje!

--

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.