Johnny Depp zawsze chronił swoją prywatność, podobnie jego była partnerka Vanessa Paradis, jak i ich dzieci. Od pewnego czasu głośno jest o Lily-Rose Depp, która od kilka lat próbuje zrobić karierę w filmie i jest jedną z ambasadorek marki Chanel. Sporo plotkowało się również na temat jej związku z Timothee Chalametem (do sieci trafiły nawet wspólne zdjęcia pary). A co z drugim dzieckiem Deppa i Paradis? Jack nie pojawia się na premierach, nie ma nawet oficjalnego konta na instagramie. Teraz wszyscy o nim mówią, a to za sprawą fotografii opublikowanej przez jego starszą siostrę.

Syn Johnny'ego Deppa wygląda jak jego słynny ojciec! Podobieństwo jest uderzające. Jack Depp niedawno skończył 18 lat

Johnny Depp i Vanessa Paradis byli w związku w latach 1998-2012. W trakcie tych 14 lat na świat przyszła Lily-Rose (ur. 27 maja 1999 roku) oraz John Christopher "Jack" Depp III (ur. 9 kwietnia 2002). W 2006 roku aktor w jednym z wywiadów przyznał, że ojcostwo dało mu "oparcie, miejsce, które ukierunkowało życie czy pracę... Nie można zaplanować takiej głębokiej miłości. Ojcostwo nie było świadomą decyzją. To była część cudownej drogi, na której jechałem. To było przeznaczenie".

Co wiemy o młodym Jacku? Niewiele, oprócz tego, że nastolatek właśnie skończył 18 lat. W ramach celebracji tych urodzin, jego starsza siostra, 20-letnia Lily-Rose Depp zamieściła na swoim instagramie dwa zdjęcia z bratem. Pierwsze pochodzi z okresu dzieciństwa, natomiast na drugim widać jak Jack Depp teraz wygląda. Okazuje się, że ten młody mężczyzna jest bardzo podobny do swojego sławnego ojca. Czy również zrobi karierę w show-biznesie? W 2014 roku Depp ujawnił, że jego syn bardziej interesuje się rysowaniem i muzyką niż aktorstwem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lily-Rose Depp (@lilyrose_depp) Kwi 9, 2020 o 9:42 PDT