Światowej sławy wizażystka zamierza wypuścić w tym miesiące kolejne kosmetyki sygnowane swoim nazwiskiem. Tym razem będą to podkłady do twarzy (aż 36 odcieni!), ale za wideo, jak i sesję wizerunkową odpowiada legendarny Steven Meisel. Koncept jest prosty, zdecydowano się pokazać kobiety i mężczyzn o różnym typie urody, a to co ich łączy to nieskazitelna cera. Jedną z gwiazd tej kampanii jest Damian Hurley, 17-letni syn Elizabeth Hurley. I nie byłoby w tym nic dziwnego - dzieci gwiazd od dawna robią kariery w modelingu. W przypadku młodego Brytyjczyka jest trochę inaczej, ponieważ nastolatek w reklamie kosmetyków wygląda jak kobieta.

Coraz częściej kupujemy kosmetyki używane. Co na to dermatolodzy? >>

Syn Elizabeth Hurley w kontrowersyjnej kampanii kosmetyków?

To pierwsze tak ważne zlecenie dla Damiana Hurleya i trzeba przyznać, że "wszyscy" komentują teraz angaż tego młodego mężczyzny. Jego słynna mama, czyli aktorka Elizabeth Hurley w połowie lat 90. była m.in. ambasadorką Estee Lauder, więc można powiedzieć, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Jak wam się podoba Damian Hurley reklamujący kosmetyki do makijażu?

Damian Hurley: kim jest syn Elizabeth Hurley?

Damian Hurley urodził się 4 kwietnia 2002 roku, a jego rodzicami są Steve Bing (amerykański biznesmen, producent filmowy i twórca firmy Shangri-La Entertainment) oraz wspomniana już Elizabeth Hurley. Początkowo Bing nie chciał przyznać się do ojcostwa, ale test DNA potwierdził, że Damian jest jego synem. Rodzicami chrzestnymi chłopca są: Hugh Grant, David Beckham, Elton John, a także Denis Leary.

17-latek ma również za sobą pierwsze kroki w biznesie filmowym. W serialu "The Royals" Damian Hurley wcielił się w postać księcia Hansela von Liechtensteina, w tej samej produkcji gra jego sławna matka (jako królowa Anglii). Pojawił się zaledwie w dwóch odcinkach w 2016 i 2018 roku. Od września zeszłego roku Hurleya reprezentuje agencja modelek Tess Management, w której są również Adwoa Aboah, Carmen Kass, Gemma Chan, Gemma Arterton, Georgia May Jagger, Iman, Jerry Hall, Raff Law, Suki Waterhouse, czy Elizabeth Hurley.