Światowej sławy wizażystka zamierza wypuścić w tym miesiące kolejne kosmetyki sygnowane swoim nazwiskiem. Tym razem będą to podkłady do twarzy (aż 36 odcieni!), ale za wideo, jak i sesję wizerunkową odpowiada legendarny Steven Meisel. Koncept jest prosty, zdecydowano się pokazać kobiety i mężczyzn o różnym typie urody, a to co ich łączy to nieskazitelna cera. Jedną z gwiazd tej kampanii jest Damian Hurley, 17-letni syn Elizabeth Hurley. I nie byłoby w tym nic dziwnego - dzieci gwiazd od dawna robią kariery w modelingu. W przypadku młodego Brytyjczyka jest trochę inaczej, ponieważ nastolatek w reklamie kosmetyków wygląda jak kobieta.

Coraz częściej kupujemy kosmetyki używane. Co na to dermatolodzy? >>

Syn Elizabeth Hurley w kontrowersyjnej kampanii kosmetyków?

To pierwsze tak ważne zlecenie dla Damiana Hurleya i trzeba przyznać, że "wszyscy" komentują teraz angaż tego młodego mężczyzny. Jego słynna mama, czyli aktorka Elizabeth Hurley w połowie lat 90. była m.in. ambasadorką Estee Lauder, więc można powiedzieć, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Jak wam się podoba Damian Hurley reklamujący kosmetyki do makijażu?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Damian Hurley (@damianhurley1) Lip 17, 2019 o 2:33 PDT

Damian Hurley: kim jest syn Elizabeth Hurley?

Damian Hurley urodził się 4 kwietnia 2002 roku, a jego rodzicami są Steve Bing (amerykański biznesmen, producent filmowy i twórca firmy Shangri-La Entertainment) oraz wspomniana już Elizabeth Hurley. Początkowo Bing nie chciał przyznać się do ojcostwa, ale test DNA potwierdził, że Damian jest jego synem. Rodzicami chrzestnymi chłopca są: Hugh Grant, David Beckham, Elton John, a także Denis Leary.

17-latek ma również za sobą pierwsze kroki w biznesie filmowym. W serialu "The Royals" Damian Hurley wcielił się w postać księcia Hansela von Liechtensteina, w tej samej produkcji gra jego sławna matka (jako królowa Anglii). Pojawił się zaledwie w dwóch odcinkach w 2016 i 2018 roku. Od września zeszłego roku Hurleya reprezentuje agencja modelek Tess Management, w której są również Adwoa Aboah, Carmen Kass, Gemma Chan, Gemma Arterton, Georgia May Jagger, Iman, Jerry Hall, Raff Law, Suki Waterhouse, czy Elizabeth Hurley.