Kariera Sydney nabiera rozpędu – aktorka dopiero co zakończyła promocję komedii romantycznej "Tylko nie ty", a już teraz ponownie udziela wywiadów, tym razem w ramach premiery filmu "Madame Web", w którym zagrała u boku Dakoty Johnson. W jednym z nich podzieliła się ciekawym wyznaniem...

Sydney Sweeney wyznaje, u boku kogo chciała by zagrać w następnym filmie

BuzzFeed: The Puppy Interview to mniej zobowiązująca forma wywiadu. W ramach promocji filmu "Madame Web", wzięła w nim udział 26-letnia Sydney Sweeney. Całość trwa zaledwie 8 minut i zachęcamy do zapoznania się z materiałem poniżej.

Oprócz spodziewanych pytań dotyczących jej najnowszego filmu "Madame Web", pojawiły się również pytania o "Euforię" oraz najnowszą komedię romantyczną "Tylko nie ty". Pytanie, które nas najbardziej zainteresowało (a właściwie odpowiedź na nie) brzmiało: "Your film with Glen Powell, Anyone But You, was a box office hit — who's another leading man you'd like to star opposite in your next rom-com?" ("Twój film z Glenem Powellem odniósł wielki sukces kasowy – u boku, którego aktora chciałabyś zagrać w twojej kolejnej komedii romantycznej?).

W odpowiedzi możemy usłyszeć: "Oh, that's such a good question! Who would I want?" "I feel like it would be really fun to work with, like, Paul Mescal or someone like that." ("Och, to świetne pytanie. Z kim bym chciała zagrać? Wydaje mi się, że byłoby naprawdę fajnie pracować z Paulem Mescalem albo kimś podobnym"). 

Sydney Sweeney i Paul Mescal w komedii romantycznej? Na ten duet czekamy

Być może w odpowiedzi Sweeney nie byłoby nic dziwnego, w końcu Paul Mescal to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Pytanie dotyczyło jednak komedii romantycznej. O ile Sydney pokazała się światu z wielu różnych stron – kapitalna rola w "Euforii" czy "Białym Lotosie", a później dramacie "Reality" pokazała, że jest naprawdę wszechstronną aktorką, Mescal wydaje się być przywiązany do dramatyczno-obyczajowych ról. Jego występy: debiut w serialu na podstawie powieści Sally Rooney "Normal People", później występ w "After Sun" i najnowszy film "Dobrzy nieznajomi" łapały (a nawet łamały) serca. Czy Irlandczyk jest chętny zmienić gatunek i skusić się na rolę w komedii romantycznej? Mamy ogromną nadzieję, bo uważamy, że razem z Sydney stworzyliby fenomenalny duet.