Renee Xmas Renee Girls

Zamiast pozować śpiewają, tańczą i lip-syncują. W świątecznej, specjalnie przygotowanej kampanii Renee Xmas Renee Girls wystąpiły ambasadorki marki: SuperStyler, Styloly, Olivka blog, Magda Swat oraz Life Catchers. Jest energicznie, kobieco i w klimacie vintage. Zobaczcie: 

Taka właśnie jestem

To hasło niezmiennie pozostaje główną ideą marki. Naturalność, zabawa, swoboda, pewność siebie i indywidualizm są najbliższymi Renee wartościami, stąd więc pomysł na świąteczną kampanię inną niż wszystkie. Specjalnie na potrzeby świątecznego teledysku został skomponowany tekst oraz melodia. Całość utrzymana jest w jazzowym klimacie. Wokal? To głos SuperStyler słyszycie w piosence!

Co znalazło się w świątecznej kolekcji? Mnóstwo dziewczęcych krojów - delikatnie bufiaste rękawy, kwadratowe dekolty i wiązania podkreślające sylwetkę. Dominuje błysk cekinów i blask eleganckich materiałów, wytworne czernie, czerwienie, dziewczęce róże i zachowawcze beże. W kolekcji Renee znalazły się również uzupełniające świąteczne stylizacje dodatki - klasyczne szpilki, modne botki w jasnym odcieniu i na niskim obcasie, a także klasyczne kozaki z wysoką, miękką cholewką, które w tym sezonie pokochały stylistki, blogerki i redaktorki mody. Nas urzekła sukienka z długim rękawem i rozcięciem w kolorze głębokiej zieleni - cudo! 

Świąteczną kolekcję Renee odkryjecie już teraz w internetowym butiku marki - na stronie Renee.pl.