Już za dwa tygodnie będziemy mogli obejrzeć najnowszy film Quentina Tarantino pt. "Once Upon a Time in Hollywood" (po pol. "Pewnego razu... w Hollywood"). Zanim jednak sprawdzimy, czy to najlepszy film w karierze reżysera, na razie pozostaje nam oglądanie zdjęć z uroczystej premiery w Los Angeles. W słynnym Grauman's Chinese Theatre na Hollywood Boulevard zjawili się odtwórcy głównych ról w tym Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, czy Margot Robbie. Australijska gwiazda zachwyciła dziennikarzy i fanów swoją jedwabną suknią od Chanel. Kreacja pochodzi z kolekcji haute couture na sezon jesień-zima 2019, autorstwa Virginie Viard. Na wybiegu mogliśmy podziwiać model w granatowym kolorze, ale dla aktorki stworzono wersję w jasnym odcieniu. Prześwitujące rękawy, głęboki dekolt w literę "V" i pas zawiązany na kokardę - to nie tylko świetna sukienka na premierę filmową, ale ten projekt nadaje się też na suknię ślubną! Za makijaż Margot Robbie odpowiedzialna była Pati Dubroff. Do stworzenia tego looku wizażystka użyła kosmetyków Chanel. 

Quentin Tarantino ratuje Hollywood. [Recenzja filmu "Pewnego razu... w Hollywood"] >>

Najnowszy film Quentina Tarantino pojawi się na Netflix? >>

Margot Robbie znów zachwyciła wszystkich na premierze "Pewnego razu... w Hollywood". A Lena Dunham? Zobaczcie stylizacje gwiazd >>

Margot Robbie w sukni Chanel na premierze filmu "Once Upon a Time in Hollywood"

Margot Robbie w filmie "Once Upon a Time in Hollywood": rola Sharon Tate

Australijka w nowym filmie Quentina Tarantino wcieliła się w rolę Sharon Tate, żonę Romana Polańskiego. Wiele miesięcy temu plotkowano, że angaż miała otrzymać Jennifer Lawrence, chociaż ten wybór nie spodobał się siostrze nieżyjącej już Sharon, Debrze Tate. Producenci razem z reżyserem postanowili, że to właśnie Margot Robbie odegra tę postać. Przypomnijmy, amerykańska aktorka i modelka w 1968 roku wyszła za mąż za polskiego reżysera. Będąc w dziewiątym miesiącu ciąży, została brutalnie zamordowana przez członków sekty Charlesa Mansona.

Margot Robbie w stylizacji od polskiej projektantki. Co miała na sobie gwiazda? >>

Margot Robbie w zjawiskowej sukni na premierze filmu "Bombshell" >>