Niedawno świat obiegła nowina, że Suki Waterhouse i Robert Pattinson powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Najpierw podziwialiśmy zdjęcia pary z wózkiem na spacerze, później piosenkarka wrzuciła zdjęcie z niemowlakiem na rękach na swój instagramowy profil, a teraz, również za pośrednictwem social mediów, dzieli się ze światem swoim pociążowym selfie (które nie mogło być piękniejsze). 

Suki Waterhouse pokazuje sylwetkę po ciąży na Instagramie

Suki Waterhouse dołączyła do grona szczęśliwych mam, a jednocześnie kobiet, które nie zaklinają rzeczywistości.

Na instagramowym selfie Waterhouse pozuje w bieliźnie oraz obszernym kardiganie, nie ukrywając za nim jednak swojego ciała. Chociaż post zdaje się być reklamą dla marki z (po)ciążową bielizną, sam fakt, że piosenkarka zdecydowała wystawić się "na łaskę" internetu w tak wrażliwym momencie, normalizując przy tym wygląd kobiecego ciała bez retuszu, jest godny podziwu. 

Selfie z przekazem. Suki Waterhouse o macierzyństwie i pierwszych chwilach po porodzie

Swoje selfie piosenkarka podpisała następującymi słowami: 

(pol.) "Czwarty trymestr uczy... pokory! Okres po porodzie jest pełen ekscytującej radości, śmiechu, łez, i naprawdę wielu hormonów! Jestem dumna z wszystkiego, co osiągnęło moje ciało, i dumna z życzliwości i łaski, którą sobie okazałam podczas tego okresu rekonwalescencji. 💕". 

Nie zawiodła również sekcja komentarzy, w której zarówno fani, jak i znane osoby z branży wyrażają podziw względem świeżo upieczonej mamy. Redakcja ELLE.pl również składa gratulacje szczęśliwej (i mądrej) mamie!