Nowości Born2Be: kampania "Mów do mnie teraz" z Małgorzatą Rozenek-Majdan

"Teraz, kiedy wolność zaczęła nabierać nowego znaczenia, nie tyle chcemy widzieć, ile słyszeć. Potrzebujemy głosu, który zainspiruje i powie, że teraz jest odpowiedni czas". Marka Born2Be w kolekcji na jesień 2020 przenosi nas w świat bohemy i hipisów lat 70. Postindustrialne wnętrza stały się tłem do kolekcji przeszytej wolnością i afirmacją indywidualności - wartościom tak bliskim kulturze dzieci kwiatów. Wolność manifestowana siebie tu i teraz znalazła swe odzwierciedlenie w stylistyce cyganerii, po którą sięga dziś Born2Be. 

Genezy należy upatrywać  w szepcie i jednym słowie – teraz. Ma ono stanowić wezwanie do działania w tej właśnie chwili. Ma być drogowskazem do inspirowania, poznawania i bycia. 

Kampania zrealizowana w postindustiralnym wnętrzu została uchwycona w obiektywie Marty Wojtal. Przearanżowana fabryka stanowi uniwersalne tło dla hipisowskej kolekcji. W otoczeniu przenikających się postaci, które symbolizują wolność i różnorodność, gwiazda kampanii — Małgorzata Rozenek-Majdan, której słynne słowa "Mów do mnie teraz" nabierają nowego znaczenia.

Postindustrialny klimat tworzy idealną przestrzeń na danie sobie większej swobody w wyrażaniu siebie. To również czas otwierania się na drugiego człowieka. Czas słuchania i działania. Kampania "Mów do mnie teraz" odzwierciedla te kluczowe potrzeby ludzi w nowej rzeczywistości. 

Kolekcja Born2Be "Mów do mnie teraz" — inspiracja latami 70. i stylem bohemian

Jesienna kolekcja Born2Be zachowana w hippisowskiej stylistyce to ukłon w kierunku bohemy lat 70. Kolekcja pełna jest niewymuszonej, awangardowej elegancji, charakterystycznej dla artystycznej cyganerii. Zapadające w pamięci wzorzyste kurtki oraz dekadenckie garnitury w energetycznych kolorach, to podstawa stylu hippie i bohemy. W końcu garnitur został przewrotnie wprowadzony do kanonu damskiej garderoby właśnie u schyłku lat 60. Kolekcja zawiera wszystkie ubrania, po które najchętniej będziemy sięgać jesienią i zimą. Dzianinowe sukienki, żakardowe kardigany i najbardziej pożądany od kilku miesięcy model spodni — dzwony. Mocne obuwie, które zawładnęło ulicami, dopełnia stylizacje proponowane przez Born2Be. W ofercie marki znalazło się też miejsce na ciężkie botki, kowbojki i długie kozaki za kolano. Wśród dodatków króluje styl vintage — zachowane w retro stylistyce kapelusze oraz biżuteria będą idealnym uzupełnieniem jesienno-zimowych looków.