Widzieliście już letnią plenerową kampanię Calzedonia? Na plaży w neonowych kostiumach, wzorzystych bikini z boho sznurowaniem czy projektach w cętki albo groszkipozowały m.in. Barbara Palvin, Ophelie Guillermand, Cindy Bruna i Abby Champion (zobaczcie>>>).

Phlov By Anna Lewandowska - poznaj nowe kosmetyki od słynnej trenerki >>

Moodiphy to nowa marka Anny Lewandowskiej. Poznajcie szczegóły projektu >>

Kampania Calzedonia / fot. mat. prasowe

Teraz Calezdonia prezentuje kolejną odsłonę kampanii, tym razem polską, z udziałem ambasadorki marki - Anny Lewandowskiej. Na studyjnych fotografiach zobaczycie Anię w różnych wersjach bikini: ceglanym, z trójkątnymi miseczkami, pokrytym etnicznymi kolorowym printem, w odcieniu czerni z wiązaniem i w tym w marynarskie paski. Lewandowska reklamuje także zmysłowe jednoczęściowe kostiumy - zatopione w tonie mocnego karminu albo czarne z dekoltem w kształcie litery "V" (zobaczcie w naszej galerii!). 

Z okazji premiery nowej kolekcji Calezdonia zorganizowała dla dziennikarzy i influencerów Calzedonia Sunset Party. Calzedonia zadbała o iście wakacyjną oprawę eventu. Goście wydarzenia (m.in. Ola Nowak, Modny Tata,  Sylwia Nowak i Piotr Czajkowski) nie tylko mogli obejrzeć kostiumy kąpielowe marki w letnich aranżacjach, ale także posłuchać koncertu Margaret na dachu. 

Calzedonia Sunset Party / fot. mat. prasowe

Margaret na Calzedonia Sunset Party / fot. mat. prasowe

Na imprezie w ASTORIA Premium Offices nie zabrakło oczywiście ambasadorki marki - Anna Lewandowska pojawiła się w czarnej górze od kostiumu kąpielowego Calzdeonia i fuksjowym garniturze. Jej stylizacja jest świetnym przykładem na to, że bikini można nosić także na co dzień. Zobaczcie: