"Stranger Things 4": zdjęcia prezentujące najnowszy sezon serialu

Twórcy Stranger Things ewidentnie ćwiczą naszą cierpliwość. W lipcu 2021 minęły już dwa lata od premiery trzeciego sezonu serialuale z powodu pandemii koronawirusa prace nad kolejnymi odcinkami przedłużyły się. Na szczęście wszystkie znaki na niebie (i kontach społecznościowych Netflixa) mówią, że premiera najnowszych odcinków zbliża się wielkimi krokami. Niedawno, z wypiekami na twarzy, mieliśmy okazję oglądać pierwszy zwiastun zapowiadający najnowszy sezon, a dziś możemy podziwiać zdjęcia prezentujące naszych ulubionych bohaterów, które właśnie trafiły do sieci. Jesteście ciekawi jak zmieniła się najbardziej znana paczka z miasteczka Hawkins? Zajrzyjcie do naszej galerii!

"Stranger Things 4": szczegóły nowego sezonu serialu

Twórcy "Stranger Things" zaznaczyli, że nadchodzący sezon ma być najstraszniejszym jaki zrealizowali do tej pory. O czym będą opowiadać najnowsze odcinki? Grupa przyjaciół będzie zmagać się skutkami terroru i zniszczenia jakie przyniosła bitwa o Starcourt miasteczku Hawkins, od której minęło zaledwie sześć miesięcy. Mike i jego paczka po raz pierwszy zostaną rozdzieleni, a zmagania się z zawiłościami licealnego życia wcale nie ułatwi im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawi się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony. A co z Hopperem? Okazuje się, że mężczyzna jest uwięziony w Rosji, na śnieżnym pustkowiu Kamczatki, gdzie czyha na niego niebezpieczeństwo ze strony ludzi... i nie tylko. 

W 4. sezonie serialu poznamy też nowych bohaterów. Kim będą? Więcej szczegółów na temat nowych odcinków znajdziecie w naszym zbiorczym artykule:

Nadchodzący sezon Stranger Things podzielono na dwie części. Pierwsze odcinki trafią na Netflix 27 maja, a kolejne 1 lipca 2022.

___________
W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy