Kolorowe wstążki, wzorzyste papiery, nożyczki i taśmy klejące. Zanim czeka nas ostatni (i najmilszy!) etap przygotowywania niespodzianek, czyli pakowanie ze świąteczną muzyką w tle, należy dobrze przemyśleć, co wręczymy naszej rodzinie i przyjaciołom. W końcu dla jednych wymarzonym prezentem będą kosmetyki marek premium, dla innych ciepły sweter niszowej marki, piękne słodycze i aromatyczne herbaty albo designerska świeca i dodatki do domu. Całe szczęście to wszystko i wiele innych prezentów można znaleźć w jednym miejscu: sklepach TK Maxx - unikając tłumów, oszczędzając czas i wybierając to, co najlepsze.

TK Maxx - prezenty 2018

W sieci sklepów TK Maxx znajdziemy szeroki wybór ubrań, kosmetyków, akcesoriów, obuwia, prezentów dla dzieci i dodatków do domu. Warto zrobić sobie spacer między alejkami, bo na półkach znajdziemy dobrej jakości produkty popularnych marek i projektantów, które nie są dostępne nigdzie indziej w Polsce i to jeszcze w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Można tam wyszukać prawdziwe designerskie skarby i unikaty, a to bezsprzeczna gwarancja udanego prezentu. Co chwilę  można znaleźć tam coś nowego, bo dostawy w TK Maxx są kilka razy w tygodniu - kupcy marki podróżują nieustannie po świecie, by znaleźć najlepsze okazje zakupowe dla swoich klientów. 

Prezenty w TK Maxx. Wybór ELLE

Czego w TK Maxx szukały stylistki ELLE, Maja Naskrętska i Karolina Limbach? 

Maja przyznaje, że uwielbia robić zakupy w TK Maxx, bo ten sklep nigdy jej nie zawiódł i zawsze potrafi znaleźć tam prezenty dla najbliższych. "Szukam zabawek dla mojej córeczki i czegoś wyszukanego dla przyjaciółki. W TK Maxx jest aż sześć działów, co naprawdę daje spore możliwości wyboru" opowiada. Poza tym dzięki świetnym cenom może sprawić swoim bliskim więcej radości i nie ograniczać się do jednego produktu. Zawsze kupuje tam świece (i je też planuje podarować przyjaciółce), a najwięcej czasu spędza w dziale dla domu.

Karolina z kolei regularnie wraca do TK Maxx, bo dzięki temu, że mają dostawy kilka razy w tygodniu, zawsze znajduje tam nowe perełki. "Tym razem szukam prezentów dla swojej rodziny. Dla wymagającego chłopaka mam kartę upominkową TK Maxx do wykorzystania w każdym z 43 sklepów w Polsce. To świetna idea, ponieważ karty nie tracą ważności, a dodatkowo nie muszę się martwić, że pomysł będzie nietrafiony. Karta jest kolorowa i wygląda atrakcyjnie, a osoba nią obdarowana zaopatrzy się w to, czego naprawdę potrzebuje". Sama najchętniej zagląda do działu z modą damską. Tam wyszukuje sportowe skarby, którymi obdaruje swoją rodzinę - większość z niej ma noworoczne postanowienie krążące wokół aktywności fizycznej. 

Jeśli nie byliście jeszcze w tym miesiącu w TK Maxx, koniecznie tam zajrzyjcie. Może i na Was czekają tam już wymarzone prezenty na Gwiazdkę? Pełną listę sklepów znajdziecie tutaj.