Plotki o tym, że Sophie Turner może być w ciąży obiegło show-biznes już kilka tygodni temu, ale gwiazda nie komentowała tych doniesień. Dziś już możemy powiedzieć, że była to prawda. Serwis internetowy JustJared.com jako pierwszy podał tę informację. "Sophie Turner i Joe Jonas zostaną rodzicami" - tak brzmią nagłówki na wielu portalach o gwiazdach. Co jeszcze wiadomo?

Sophie Turner i Joe Jonas zostaną rodzicami

"Para utrzymuje wszystko w tajemnicy, ale ich przyjaciele i rodzina  bardzo się cieszą" - przyznaje anonimowe źródło JustJared.com. Amerykańskie media potwierdziły tę wiadomość u jeszcze innej osoby związanej z Sophie Turner i Joe Jonasem. "Sophie zdecydowała się nosić inne ubrania poza i na czerwonym dywanie, odpowiednie dla jej zmieniającego się teraz ciała". Będzie to pierwsze dziecko dla obojga, niestety, rzecznik prasowy gwiazd nie ujawnił, który to tydzień ciąży, ani jakiej płci będzie dziecko.

Ostatnie zdjęcia gwiazdy "Gry o tron" pochodzą sprzed kilku dni. Sophie Turner ma na nich jasny płaszcz oraz bawełnianą bluzę ukrywającą figurę aktorki.

Sophie Turner, 30.01.2020

Sophie Turner i Joe Jonas: ślub

Ślub Sophie Turner i Joe Jonasa odbył się w jednej z kaplic w Las Vegas! Ceremonię zorganizowano tuż po zakończeniu gali Billboard Music Awards 2019, na początku maja. Całe wydarzenie zostało zrelacjonowane na instagramie przez Diplo - muzyk był jednym z gości zaproszonym przez parę. Na ślubie aktorki i wokalisty pojawili się: Nick Jonas, Priyanka Chopra, Kevin Jonas, Danielle Jonas, a także Khalid i Dan + Shay (wykonali utwór "Speechless").

Kilka miesięcy później, a dokładnie w lipcu Sophie Turner i Joe Jonasa złożyli sobie przysięgę na zamku Château de Tourreau w Sarrians we Francji. Druhną panny młodej była jej przyjaciółka z planu "Gry o tron", Maisie Williams. A za projekt sukni ślubnej Turner odpowiedzialny był Nicolas Ghesquière, dyrektor kreatywny marki Louis Vuitton

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sophie Turner (@sophiet) Lip 3, 2019 o 8:34 PDT

Sophie Turner i Joe Jonas: historia związku

Joe Jonas i Sophie Turner ogłosili zaręczyny w połowie października 2017 roku. Zarówno 30-letni Amerykanin, jak i młodsza o siedem lat aktorka znana z serialu "Gra o tron" opublikowali wtedy fotografię z pierścionkiem zaręczynowym. Zdjęcie zawierało opis "She said yes" (po ang. zgodziła się). Para zaczęła spotykać się w listopadzie 2016 roku. 

Wcześniej Joe Jonas był związany m.in. z Gigi Hadid, Ashley Greene, Demi Lovato, Camillą Belle, czy Taylor Swift.