Beztroski klimat letnich dni wybrzmiewa w każdym detalu sesji – od wakacyjnych kadrów autorstwa Bartka Wieczorka po modowe propozycje projektantek SOLAR, które precyzyjnie połączyły lekkie i komfortowe materiały z największymi trendami tego sezonu.  

Całość kapsuły limitowanej zachowana jest w ciepłych beżach, złamanej bieli i kontrastującej czerni. Kolekcja naturalnie narzuca możliwość łączenia ze sobą elementów w duchu mix & match – dzięki czemu nawet spontaniczna, wakacyjna stylizacja skradnie niejedno spojrzenie!

Mat. prasowe

Sercem limitowanej odsłony w/l 2024 stają się ażurowe półtransparentne faktury, koronki, plecione spódnice, sukienki i bluzki. Stylizacje autorstwa Michała Koszka  doskonale oddają romantyczną aurę lata, klimat boho i wszechobecną swobodę.  Rzemieślniczy charakter odzwierciedlają również akcesoria, jak pleciona torba maxi w równie plażowym klimacie. W opozycji gładkie i minimalistyczne komplety, łączące komfort łagodnego dla skóry lnu, miękkiego modalu i bawełny z precyzyjną dbałością o każdy detal i wykończenie. 

Mat. prasowe

Do sesji zdjęciowej zaprosiliśmy Lou Schoof, niemiecką modelkę znaną z okładek Vogue Germany i Vogue Italy, której naturalna uroda, emanująca autentyczność i pozytywna energia doskonale wpisały  się w wakacyjny vibe kolekcji limitowanej 2024.

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Pomimo zawężonej palety barw w kapsule limitowanej wybija się różnorodność błogiego ducha lata. Ubrania zostały zaprojektowane tak, aby wywoływać poczucie swobody, letniego szaleństwa. To zachęta do wyrażania siebie poprzez modę, uchwycenia chwili beztroski, spontaniczności i czerpania życiowej radości!

Modelka: Lou Schoof 
Fotograf: Bartosz Wieczorek 
Stylista: Michał Koszek 
Produkcja: Solar Company/Visual Crafters

Materiał promocyjny marki SOLAR