Solange i Alan Ferguson rozstali się

"Ostatnie dwa lata dały mi więcej fizycznych i duchowych przemian i ewolucji niż kiedykolwiek wcześniej. Moje ciało nie pozostawiło mi wyboru, jak tylko słuchać i być spokojną. W tym bezruchu rozpoczynam swoją podróż od konfrontacji z moim największym wrogiem, strachem" napisała Solange pod nowym zdjęciem na Instagramie, na którym jest zupełnie bez makijażu i przeczesuje włosy. Artystka nawiązała w komentarzu do tego, że od nastoletnich lat swoje najlepsze i najgorsze momenty przeżywała publicznie, ale zawsze chciała być przy tym szczera wobec świata. Dalej wyjaśnia, że próbowała chronić swoje emocje i prywatność, ale zdecydowała się jednak poinformować o rozstaniu sama, zanim sprawą zajmą się tabloidy. "Jedenaście lat temu poznałam fenomenalnego człowieka, który zmienił każdy aspekt mojego życia. Na początku tego roku przeszliśmy w separację i rozstaliśmy się (i choć sądzę, że nie jest to niczyja sprawa), uważam za konieczne, aby chronić świętość mojej osobistej prawdy i żyć w niej w pełni, tak jak robiłam wcześniej i jak nadal będę. To niesprawiedliwe, że człowiek nie ma władzy nad własną historią, którą sam kształtuje, formuje i przepisuje" dodała piosenkarka.

Mimo rozstania, Solange wypowiada się o swoim byłym mężu z klasą i szacunkiem oraz przypomina dobre rzeczy, które ich łączyły. Ani ona, ani Alan Ferguson nie podają póki co oficjalnej przyczyny rozejścia się i separacji. Piosenkarka znana z takich hitów, jak "Don't touch my hair" i "Losing you" (a prywatnie siostra Beyonce) oraz reżyser teledysków, który współpracował chociażby z Nelly Furtado, Fall Out Boy i Janelle Monae poznali się ponad dekadę temu. W 2014 roku w Nowym Orleanie powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Solange i Alan Ferguson pracowali razem także zawodowo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @saintrecords Lis 1, 2019 o 12:18 PDT

Kilka dni temu o swoim rozstaniu poinformowali na Instagramie również Julia Kuczyńska - Maffashion i Czarek Jóźwik. Polscy influencerzy chwilę po rozstaniu nagrali krótkie wideo, w którym opowiedzieli fanom o obecnej sytuacji między nimi i powodach zerwania. 

Maffashion i Czarek rozstali się. O decyzji poinformowali fanów na Instagramie>>