Jacquemus + Nike: kolekcja, która zachwyci świat?

Kilka godzin temu na Instagramie uwielbianego w całej branży Francuza pojawiła się grafika boiska, a na jego dwóch równoległych końcach - logotypy Nike i Jacquemus. Nie jest to jednak przeróbka graficzna, znana z kont poświęconych modowym memom, a prawdziwa zapowiedź niespodziewanej współpracy między rozchwytywanym francuskim projektantem i popkulturową sportową marką. Kolejne slajdy tego samego postu zradzają trochę więcej. Widzimy z góry dwie modelki, które przybijają sobie piątkę na środku placu, ubrane od stóp do głów na biało. Następnie... po prostu portret Simona Porte Jacquemusa w T-shircie, kardiganie i na tle miękkiej dywanowej ściany. 

Lista 11 najmodniejszych rzeczy, w które warto zainwestować w maju 2022. O tych ubraniach, torebkach, butach i dodatkach marzymy>>

Pod spodem enigmatyczny podpis: "Jacquemus + Nike. Wychodzi 28 czerwca. Ekskluzywnie na jacquemus.com". 

W komentarzach - niekończące się zachwyty i wirtualne omdlenia. W momencie, kiedy publikujemy ten tekst, są 132 tysiące polubień i 1666 komentarzy, ale te liczby wciąż rosną. I jeszcze jedna wskazówka od samego projektanta, która znalazła się na stories. Napisał on tam: "Wreszcie jakieś sneakersy od Jacquemus". Tak, dreams come true.

Warto wpisać tę datę do kalendarza, bo może się okazać, że czeka nas prawdziwie popkulturowa kolekcja. Projekty Jacquemusa wreszcie będą bardziej przystępne cenowo, a Nike może wykaże się w wersji high fashion. Będziemy wypatrywać niecierpliwie i z wypiekami na twarzy.

Te rzeczy będą modne w 2022 roku. 9 największych hitów na wiosnę wg Instagrama>>

___

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.