Słynne matki i córki w tym samym wieku: Catherine Zeta-Jones i Carys Douglas 

Na poniższych zdjęcia słynna aktorka i jej córka są w późnych latach nastoletnich. Catherine Zeta-Jones podczas swojej kariery nie odniosła sukcesu w mainstreamowym kinie. Dopiero w późniejszych latach Catherine zdobyła Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Chicago". Za to jej córka, Carys Douglas, mając zaledwie 17 lat, już odnosi sukcesy w modelingu. Jakiś czas temu pojawiła się w kampanii marki Fendi oraz na okładce hiszpańskiego wydania magazynu Vanity Fair. 

Słynne matki i córki w tym samym wieku: Blythe Danner i Gwyneth Paltrow 

Kiedy Blythe Danner miała 46 lat (tyle ile na poniższym zdjęciu), już od 21 lat była pracującą aktorką. W tym samym wieku, czyli 46 lat, jej córka Gwyneth miała za sobą już 30-letnią karierę. Wizualne podobieństwo widać gołym okiem!

Słynne matki i córki w tym samym wieku: Kris Jenner i Kim Kardashian West 

Słynna "momagerka" i jej sławna córka. W wieku 35 lat Kris miała już czwórkę dzieci - Roberta, Kourtney, Kim i Khloe, natomiast Kim Kardashian w tym samym wieku miała dwójkę dzieci. Od tego czasu doczekała się jeszcze dwójki. 

Słynne matki i córki w tym samym wieku: Kim Kardashian West i North West

Mimo, że rodzina Kim Kardashian obracała się w śród znanych i bogatych osób, gdy miała zaledwie 5 lat, to w dalszym ciągu jej życie wydawało się bardziej przyziemne niż jej córki. 5-letnia North West już dwukrotnie gościła na łamach magazynu Vogue. 

Słynne matki i córki w tym samym wieku: Lisa Bonet i Zoë Kravitz

Na poniższych zdjęciach Lisa Bonet i jej córka - Zoë Kravitz mają po 27 lat. Lisa zyskała sławę dzięki roli Denis Huxtable w "The Cosby Show" oraz dzięki związkowi z Lennym Kravitzem. Ich córka Zoë jest niezwykle znaną i szanowaną aktorką. Obie są bardzo podobne, nie prawda?

Słynne matki i córki w tym samym wieku: Kathy Hilton i Paris Hilton

Na zdjęciach poniżej widzimy Kathy Hiltion i jej córę Paris, gdy miały po 26 lat. W tym wieku Kathy miała już męża i dwoje dzieci - Paris oraz Nicky. Mając 26 lat, Paris była stałą bywalczynią najlepszych imprez.

Słynne matki i córki w tym samym wieku: Yolanda Foster i Bella oraz Gigi Hadid

Na zdjęciach widać Yolandę Foster, gdy miała 20 lat oraz jej dwie córki - Gigi i Bellę, w wieku 20  i 19 lat. Córki będące dziś najpopularniejszymi osobistościami w świecie modelingu, zdecydowanie poszły w ślady mamy, która w latach 80. była niezwykle pożądaną modelką. 

Słynne matki i córki w tym samym wieku: Melanie Griffith i Dakota Johnson

Mama Dakoty Johnson, Melanie Griffith, zaczęła pracę jako modelka, gdy miała...9 miesięcy! Na ekranie zadebiutowała w wieku 19 lat w filmie "Night Moves". Jej córka, Dakota Johnson, poszła w ślady mamy (oraz taty!) i również została aktorką. Sławę przyniosła jej główna rola w filmie "50 twarzy Greya". Na zdjęciu obie kobiety mają po 26 lat. 

Słynne matki i córki w tym samym wieku: Jerry Hall i Georgia May Jagger

Mama Georgii May Jagger, Jerry Hall, była światowej sławy modelką już w wieku 24 lat (tyle właśnie ma na zdjęciu). Do świata aktorstwa przeszła, dzięki roli w filmie lat 80. - "Urban Cowboy". Jej i Micka Jaggera córka, Georgia May Jagger, karierę modelki rozpoczęła w wieku 16 lat, a od niedawna zajmuje się też projektowaniem mody. 

Słynne matki i córki w tym samym wieku: Meryl Streep oraz Mamie, Grace i Louisa Gummer 

Słynna aktorka, Meryl Streep, jest mamą Mamie, Grace oraz Louisy Gummer. W wieku 28 lat zadebiutowała na wielkim ekranie i do dzisiaj jest o niej głośno. Dwie z jej córek, Mamie i Grace poszły w ślady słynnej matki, natomiast Louisa wybrała karierę w świecie modelingu. Na zdjęciu widzimy je, gdy były przed 30-stką. 

Słynne matki i córki w tym samym wieku: Cindy Crawford i Kaia Gerber

Cindy Crawford stała się światowej sławy modelką już w wieku 17 lat, gdy zaczęła reprezentować ją znana i szanowana agencja modelingowa - Elite Model Management. Jej córka, Kaia Gerber, wybrała podobną ścieżkę kariery i mając zaledwie 18 lat, wzięła udział w pokazach Chanel, Versace, czy Marca Jacobsa. Na fotografiach obie modelki pokazane są przed 20-stką. Podobieństwo jest rażące!

Słynne matki i córki w tym samym wieku: Kate Moss i Lila Grace Hack

Lila Grace Hack oraz jej mama, Kate Moss, już w wieku 18 lat były gwiazdami wybiegów podczas tygodni mody. Lila zdecydowanie poszła w ślady mamy, która do dziś jest ikoną modelingu. 

Słynne matki i córki w tym samym wieku: Kylie Jenner i Stormi Webster

Stormi Webster to bez dwóch zdań skóra zdjęta z jej mamy - Kylie Jenner. Siostra słynnej Kim Kardashian już jako mała dziewczynka żyła w blasku fleszy. Jednak codzienność małej Stormi Webster to wisienka na torcie. W końcu jakby mogło być inaczej, gdy jej mama to znana na całym świecie influencerka, tatą jest Travis Scott, a babcią Kris Jenner. Stormi bez dwóch zdań jest "skazana" na sukces.